Sbohem, Evropo! Remíza vykoupená krví situaci Sparty neřešila

Sbohem, Evropo! Remíza vykoupená krví situaci Sparty neřešila
Nadějný útočník odehrál první minuty na jaře.
Zápas pro Pulkraba skončil pět minut před koncem prvního poločasu,...
... kdy utrpěl při vzdušném souboji s protihráčem krvavé zranění...
... a odjel do nemocnice.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
23. 2. 2017 23:57
Prohlédněte si fotografie z odvetného zápasu úvodního kola vyřazovací fáze Evropské ligy,v němž pražská Sparta ve čtvrtek remizovala s Rostovem 1:1 a v soutěži končí.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

KLDR odpálila další střelu, dopadla do Japonského moře

Severní Korea odpálila východním směrem další balistickou střelu, dopadla zřejmě do Japonského moře. Informují o tom zahraniční tiskové agentury. Pchjongjang tak učinil krátce před návštěvou americké viceprezidentky Kamaly Harrisové v Jižní Koreji.

Tento týden Jižní Korea pořádá u svých břehů námořní vojenské cvičení spolu s americkou armádou a ve čtvrtek se viceprezidentka Harrisová chystá do Soulu a do demilitarizované zóny mezi KLDR a Jižní Koreou. V úterý se Harrisová v Tokiu účastnila státního pohřbu japonského expremiéra Šinzóa Abeho.

Severní a Jižní Korea zůstávají od války z let 1950-1953 technicky ve válečném stavu. Jejich konflikt ukončilo totiž jen příměří, nikoliv mírová smlouva.

Severní Korea provedla test balistické rakety i před několika dny, o víkendu odpálila střelu krátkého doletu rovněž směrem k Japonskému moři. Od začátku roku Severní Korea uskutečnila řadu raketových testů, čímž porušuje rezoluce OSN.

Zdroj: ČTK
Další zprávy