Fenina s jeho ženou brutálně napadli fanoušci Barcelony. 36 hodin strávil ve vazbě

jšk
17. 4. 2022 14:57
Otřesný zážitek má za sebou po návštěvě fotbalového zápasu bývalý reprezentační útočník Martin Fenin. Spolu s manželkou Beátou byli ve čtvrtek na Campu Nou podpořit útočníkův bývalý klub, při odchodu ze stadionu je ovšem surově napadli fanoušci domácích barev. Aby toho nebylo málo, Fenin a jeho žena byli zatčeni policií a na 36 hodin skončili ve vazbě.
Martin Fenin
Martin Fenin | Foto: ČTK

Pětatřicetiletý forvard, který momentálně kope I. A třídu za pražské Řeporyje, umístil video z napadení na svůj Instagram. "Po zápase na Nou Campu jsme byli napadeni a následně na 36 h v těch největších sračkách na zemi bez jídla a bez pití uvězněni," napsal k otřesným záběrům a ještě přidal komentář v němčině. "Bravo Barca, bravo Espaňa," doplnil.

Po incidentu byli oba s manželkou zatčeni a umístěni do cely předběžného zadržení. Podle Fenina se situace nejvíce podepsala na Beátě, která je vidět na videu v červeném saku, jak se snaží rvačce zabránit. "Moje žena je na tom fakt špatně, ani já si moc nevyskakuju. Zítra snad ale přiletíme domů," uvedl Fenin pro deník Blesk.

Bývalý fotbalista Teplic, Eintrachtu Frankfurt nebo Slavie si postěžoval, že měl problémy se vůbec se španělskými policisty domluvit. "Nikdo se nás na nic neptal, nikdo nemluvil anglicky ani německy," tvrdí Fenin. "Teprve před dvěma hodinami (v sobotu dopoledne) nás skoro po 40 hodinách propustili z vazby. Vyjádřím se k tomu zítra," dodal ještě.

Fanoušci Barcelony zřejmě neunesli frustraci z překvapujícího vyřazení katalánského klubu ve čtvrtfinále Evropské ligy. Favorit soutěže po úvodní remíze 1:1 ve Frankfurtu doma podlehl německému celku 2:3. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Baldwin musel stisknout spoušť zbraně, která zabila kameramanku, dokládá zpráva FBI

Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) dospěl k závěru, že herec Alec Baldwin musel stisknout spoušť zbraně, která loni při natáčení filmu Rust zabila kameramanku Halynu Hutchinsovou, informuje web ABC News.

Baldwin Hutchsinovou zastřelil omylem při natáčení westernu v Novém Mexiku v říjnu loňského roku. V prosincovém rozhovoru s televizí ABC ovšem trval na tom, že spoušť nezmáčkl. "Spoušť nebyla stisknuta," uvedl. "Já jsem spoušť nestiskl," dodal. Herec předpokládal, že ve zbrani není ostrý náboj. Při neštěstí byl zraněn i režisér Joel Souza.

Testy náhodného výstřelu podle zprávy FBI prokázaly, že střelná zbraň použitá při výstřelu - revolver Colt ráže .45 Long Colt - "nemohla vystřelit bez stisknutí spouště".

Zdroj: ČTK
Další zprávy