Divoká dovolená. Kapitán Manchesteru skončil v Řecku v poutech, napadl policistu

Sport ČTK Sport, ČTK
21. 8. 2020 12:41
Kapitán fotbalistů Manchesteru United Harry Maguire byl podle řecké televize TV ERT na ostrově Mykonos zadržen policií.
Harry Maguire
Harry Maguire | Foto: Reuters

Sedmadvacetiletý obránce se nad ránem nejprve dostal před jedním z barů do konfliktu s jinými turisty a poté měl nejprve slovně a poté i fyzicky napadnout zasahující strážce pořádku. Jelikož se bránil zadržení, musela mu podle tamních médií být nasazena pouta.

"Klub byl zpraven o incidentu, jehož součástí byl minulou noc i Harry Maguire. Jsme s ním v kontaktu a plně spolupracuje s řeckými úřady. V tuto chvíli nebudeme záležitost více komentovat," uvedli zástupci Manchesteru United v prohlášení.

Maguire, kromě nějž byli zadrženi také další dva Britové, zamířil na dovolenou po vyřazení United v semifinále Evropské ligy. V tom anglický celek navzdory převaze a několika velkým šancím prohrál 1:2 se Sevillou. V Premier League výběr trenéra Oleho Gunnara Solskjaera obsadil třetí místo. Do nové sezony vstoupí United v polovině září.

Harry Maguire s partnerkou Fern Hawkinsovou během dovolené v Řecku:

 

Právě se děje

před 9 hodinami

Spolupracovnice Navalného Sobolová zastavila svoji předvolební kampaň

Spolupracovnice ruského opozičního představitele Alexeje Navalného Ljubov Sobolová oznámila na facebooku, že zastavuje svoji kampaň před zářijovými volbami do Státní dumy. K tomu rozhodnutí ji podle jejích slov dovedly obavy o bezpečnost svých podporovatelů v situaci, kdy vláda pronásleduje své oponenty, i skutečnost, že jí jako spolupracovnici organizace, která byla prohlášena za extremistickou, kandidovat zakazuje zákon.

Zdroj: ČTK
Další zprávy