Anglické zakletí Sparty trvá. V Southamptonu čarovali mágové Austin a Rodriguez

Václav Kadlec i všichni jeho spoluhráči ze Sparty ve čtvrtek večer smutnili. Vstup do skupiny Evropské ligy jim totiž v Southamptonu vůbec nevyšel.
Sparta nastoupila v základní sestavě překvapivě se Sáčkem a ten si tak čtyři dny před dvacátými narozeninami připsal první start v evropských pohárech.
Trenér Ščasný totiž nemohl vedle Rosického, jenž zůstal v Praze, využít Dočkala, který kvůli zdravotním potížím nebyl ani na lavičce.
Southampton, který nechal odpočívat několik opor včetně mistra Evropy Fonteho, se v pohárech představil po dlouhých třinácti letech, úvodní branky se však dočkal rychle.
V páté minutě nařídil rozhodčí penaltu za Costovu ruku. Přestože gólman Koubek vystihl směr, ...
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
16. 9. 2016 0:03
Podívejte se, jak Sparta ani v Southamptonu nedokázala ukončit 33 let trvající čekání na vítězství proti anglickým klubům v pohárové Evropě.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 5 minutami

Na hranici mezi Kyrgyzstánem a Tádžikistánem se střílí

Na hranici mezi Kyrgyzstánem a Tádžikistánem po sobě střílí pohraničníci, uvedly agentury. Na jaře si podobný střet vyžádal desítky mrtvých.

Zdroj: ČTK
Další zprávy