Známkování Čechů: Čtyři hráči absolutně zklamali, hlavním hrdinou náhradník

Češi na Euru remizovali s Chorvatskem 2:2. Jak si vedli jednotliví reprezentanti? Prohlédněte si naše bodování.
Češi na Euru vydřeli bod s Chorvatskem. Kdo uspěl a kdo naopak zklamal? Podívejte se na hodnocení reprezentantů.
MILAN ŠKODA: 2. Hrdina zápasu. Sedmdesát minut hráli Češi jedním slovem strašně, se Škodou ale přišla kýžená změna herního stylu. Útočník pražské Slavie se nebál soubojů a co je ze všeho nejdůležitější, prosadil se v pokutovém území. Jeho gólová hlavička po centru Rosického neměla chybu. Dobrá práce a příště do základní sestavy, pane Vrbo.
TOMÁŠ ROSICKÝ: 2-. Kapitán českého týmu nejspíš na Euru dohrál, z turnaje ho s největší pravděpodobností vyřadí zranění zadního stehenního svalu. V prvním poločase se Rosický svezl se špatným výkonem týmu, ve druhém už to bylo lepší. Snažil se tvořit, bojoval, burcoval spoluhráče, nebál se brát na sebe zodpovědnost. A přihrál na klíčový gól Milana Škody. To se rozhodně počítá.
PAVEL KADEŘÁBEK: 2-. Na pravé straně obranné linie znovu předvedl heroický fyzický výkon, stejně jako proti Španělům. První gól Chorvatů sice vstřelil Peričič, kterého měl na starosti, ale za inkasovanou branku rozhodně nemohl, klíčová byla ztráta míče ve středu pole. Kadeřábek už se nestihl vrátit. Jinak musíme neúnavného beka německého Hoffenheimu hodnotit rozhodně pozitivně.