Všichni na Horní zemi, provokovali Maďaři. Bitku na Slovensku ukončili těžkooděnci

Maďarský fanoušek provokuje slovenské policisty
Všichni na Horní zemi! I tak se burcovali maďarští fanoušci k výjezdu na utkání se Slovenskem. Používali k tomu národnostně provokativní název, který Slováci slyší neradi...
Na utkání dorazili do Trnavy fanoušci i z nejvzdálenějších koutů Maďarska.
Zápas na stadionu Antona Malatinského byl označen jako rizikový, ve městě byly v pohotovosti stovky policistů včetně antikonfliktních týmů.
Před utkáním sice maďarští fanoušci odpalovali pyrotechniku a házeli i kameny. Nejvážnější incident policisté zaznamenali na trnavském náměstí, kde slovenský příznivec provokoval soupeře a musela ho nakonec před nimi chránit policie.
Foto: Reuters
Sport Sport
22. 3. 2019 11:32
Byl to národnostně nejtřaskavější zápas úvodu kvalifikace o postup na fotbalové Euro 2020. Až na jednu bitku, kterou v hledišti trnavského stadionu rázně ukončili těžkooděnci, ale proběhl vyhecovaný střet Slovenska s Maďarskem relativně v klidu. Podívejte se na fotografie.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 7 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy