Všichni na Horní zemi, provokovali Maďaři. Bitku na Slovensku ukončili těžkooděnci

Maďarský fanoušek provokuje slovenské policisty
Všichni na Horní zemi! I tak se burcovali maďarští fanoušci k výjezdu na utkání se Slovenskem. Používali k tomu národnostně provokativní název, který Slováci slyší neradi...
Na utkání dorazili do Trnavy fanoušci i z nejvzdálenějších koutů Maďarska.
Zápas na stadionu Antona Malatinského byl označen jako rizikový, ve městě byly v pohotovosti stovky policistů včetně antikonfliktních týmů.
Před utkáním sice maďarští fanoušci odpalovali pyrotechniku a házeli i kameny. Nejvážnější incident policisté zaznamenali na trnavském náměstí, kde slovenský příznivec provokoval soupeře a musela ho nakonec před nimi chránit policie.
Foto: Reuters
Sport Sport
22. 3. 2019 11:32
Byl to národnostně nejtřaskavější zápas úvodu kvalifikace o postup na fotbalové Euro 2020. Až na jednu bitku, kterou v hledišti trnavského stadionu rázně ukončili těžkooděnci, ale proběhl vyhecovaný střet Slovenska s Maďarskem relativně v klidu. Podívejte se na fotografie.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Pekhartův gól rozhodl o výhře fotbalistů Legie v Poznani

Český útočník Tomáš Pekhart skóroval v prvním kole polské ligy po koronavirové pauze a zařídil fotbalistům Legie Varšava výhru 1:0 v Poznani. Vedoucí celek tabulky díky jeho gólu ze 17. minuty udržel osmibodový náskok před gliwickými obhájci titulu.

Bývalý reprezentant Pekhart se v Ekstraklase trefil po únorovém přestupu z Las Palmas podruhé. Čtyři dny po 31. narozeninách snadno doklepl do opuštěné branky míč, který se k němu snesl po nedorozumění domácího gólmana se spoluhráči.

Zdroj: ČTK
Další zprávy