Všichni na Horní zemi, provokovali Maďaři. Bitku na Slovensku ukončili těžkooděnci

Maďarský fanoušek provokuje slovenské policisty
Všichni na Horní zemi! I tak se burcovali maďarští fanoušci k výjezdu na utkání se Slovenskem. Používali k tomu národnostně provokativní název, který Slováci slyší neradi...
Na utkání dorazili do Trnavy fanoušci i z nejvzdálenějších koutů Maďarska.
Zápas na stadionu Antona Malatinského byl označen jako rizikový, ve městě byly v pohotovosti stovky policistů včetně antikonfliktních týmů.
Před utkáním sice maďarští fanoušci odpalovali pyrotechniku a házeli i kameny. Nejvážnější incident policisté zaznamenali na trnavském náměstí, kde slovenský příznivec provokoval soupeře a musela ho nakonec před nimi chránit policie.
Foto: Reuters
Sport Sport
22. 3. 2019 11:32
Byl to národnostně nejtřaskavější zápas úvodu kvalifikace o postup na fotbalové Euro 2020. Až na jednu bitku, kterou v hledišti trnavského stadionu rázně ukončili těžkooděnci, ale proběhl vyhecovaný střet Slovenska s Maďarskem relativně v klidu. Podívejte se na fotografie.
 

Právě se děje

před 3 minutami

Sekáč gólem a asistencí podpořil výhru CSKA nad Čeljabinskem

Jiří Sekáč svým pátým gólem z posledních osmi zápasů Kontinentální hokejové ligy pomohl CSKA Moskva k výhře 3:0 nad Čeljabinskem. Český útočník vstřelil v 51. minutě tečí před brankou druhý gól utkání a pak se ještě asistencí podílel v předposlední minutě na trefě Michaila Grigorenka.

CSKA i díky sedmé Sekáčově brance v sezoně zvítězil pošesté za sebou a je nejlepším týmem celé soutěže. Čeljabinsk s českým útočným duem Tomáš Hyka, Lukáš Sedlák prohrál počtvrté v řadě a na Východě drží poslední osmé postupové místo do play off.

Nejhorším týmem Východu zůstal Kunlun, který dnes se Šimonem Hrubcem v brance podlehl v Pekingu 1:2 Dynamu Moskva. Bývalý třinecký gólman si připsal 23 zákroků.

Další zprávy