Takhle pálí Češi. Reprezentanti tužili partu na venkovní střelnici, vyzkoušeli zbraně

Sport ČTK Sport, ČTK
24. 6. 2021 18:35
Čeští fotbalisté si zpestřili přípravu na nedělní osmifinále mistrovství Evropy proti Nizozemsku v Budapešti teambuildingovou akcí. Svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého, kteří mají během turnaje základnu v Praze, strávili odpoledne na venkovní střelnici, kde si vyzkoušeli řadu palných zbraní.
Patrik Schick pálí na fotbalových trávnících i na střelnici
Patrik Schick pálí na fotbalových trávnících i na střelnici | Foto: FAČR

Hráči jsou od začátku závěrečné přípravy na Euro kvůli koronavirové situaci už téměř měsíc v takzvané bublině a nesmějí se dostat do kontaktu s veřejností.

"Záměrně jsme vybrali venkovní prostředí, kam v danou chvíli neměl přístup nikdo jiný než členové reprezentace. Striktně jsme dodrželi naši covidovou bublinu i další přísná hygienická opatření. Vše podle pravidel UEFA Return to Play Protocol," uvedl manažer reprezentace Libor Sionko.

Na reprezentanty na střelnici dohlíželi odborníci z týmové ochranky. "Chtěli jsme na pár hodin změnit prostředí, protože tým je pohromadě už čtyři týdny a má za sebou náročný program s postupem z těžké základní skupiny. Věříme, že v přípravě na zápasy je důležité i správné psychické rozpoložení," doplnil Sionko.

Český tým dnes měl během Eura poprvé volnější den a netrénoval. V pátek už se reprezentanti znovu budou připravovat na stadionu na Strahově, kde při šampionátu trénují. K zápasům mužstvo létá. Do Budapešti se národní celek přesune v sobotu, utkání má výkop v neděli v 18:00.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy