Sport v nové podobě. K Euru chystáme speciál s glosami Mádla a Šídla. Zapojí se i Straka a Horváth

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
7. 6. 2016 11:00
Spustili jsme novou podobu sportovní sekce Aktuálně.cz. U příležitosti nadcházejícího fotbalového Eura navíc připravujeme obsahový speciál s důrazem na nové video pořady.
Foto: Aktuálně.cz

Vítáme vás na našem občerstveném a doufáme že i zase o něco lepším webu pro fanoušky sportu!

Co se změnilo? Proměna naší sportovní rubriky navazuje na redesign Aktuálně.cz z loňského podzimu. Nová domovská stránka sportovního zpravodajství klade důraz na online dění, a to především na mobilní verzi, kterou v případě sportu preferuje stále více z vás. Nový vzhled nabízí větší přehlednost a jednoduchost včetně navigace do jednotlivých podrubrik.

Luděk Mádl a Jindřich Šídlo
Luděk Mádl a Jindřich Šídlo | Foto: Tomáš Tesař, Aktuálně.cz

Sport na Aktuálně.cz nestaví pouze na výsledcích, naším cílem je poskytnout čtenářům vedle základního servisu přesah v podobě autorských článků, analýz, glos, výrazných obrazových materiálů a interaktivních prvků.

Vzhled Sportu na Aktuálně.cz se mění krátce před startem fotbalového Eura, během kterého se můžete těšit třeba na video glosy od renomovaných novinářů Luďka Mádla a Jindřicha Šídla.

Svůj originální video pořad budou mít také fotbaloví trenéři a někdejší reprezentanti František Straka a Pavel Horváth.

Sportovní novinky do e-mailu

  1. Přihlaste se k odběru sportovního newsletteru
  2. Každé ráno v 8:00 vám pošleme přehled důležitých zpráv
  3. Odhlásit se můžete kdykoliv

Chci být v obraze, chci se přihlásit >>

Přidanou hodnotu v podobě autorských komentářů nabídnou i online přenosy z jednotlivých utkání českého týmu. Nebudou chybět ankety, kvízy či interaktivní hry.

Doufáme, že se vám náš sport bude i nadále líbit a pokud budete mít připomínky, určitě nám dejte prostřednictvím formuláře níže vědět.

Jakub Šafránek, editor

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Purdue Pharma zaplatí kvůli opiátové krizi v USA 8 miliard dolarů

Americká farmaceutická společnost Purdue Pharma, výrobce návykového analgetika OxyContin, ve středu přiznala u federálního soudu vinu ve třech obviněních souvisejících s opiátovou krizí. Podnik zaplatí přes osm miliard dolarů (183,4 miliardy Kč) a musí ukončit činnost. Urovnání sporu je dosud největším úspěchem federální vlády dovést farmaceutickou společnost k odpovědnosti za závislost na opiátech, která prostupuje americkou společností. Kvůli předávkování opiáty ve Spojených státech od roku 2000 zemřelo přes 470 000 lidí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy