Sport v nové podobě. K Euru chystáme speciál s glosami Mádla a Šídla. Zapojí se i Straka a Horváth

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
7. 6. 2016 11:00
Spustili jsme novou podobu sportovní sekce Aktuálně.cz. U příležitosti nadcházejícího fotbalového Eura navíc připravujeme obsahový speciál s důrazem na nové video pořady.
Foto: Aktuálně.cz

Vítáme vás na našem občerstveném a doufáme že i zase o něco lepším webu pro fanoušky sportu!

Co se změnilo? Proměna naší sportovní rubriky navazuje na redesign Aktuálně.cz z loňského podzimu. Nová domovská stránka sportovního zpravodajství klade důraz na online dění, a to především na mobilní verzi, kterou v případě sportu preferuje stále více z vás. Nový vzhled nabízí větší přehlednost a jednoduchost včetně navigace do jednotlivých podrubrik.

Luděk Mádl a Jindřich Šídlo
Luděk Mádl a Jindřich Šídlo | Foto: Tomáš Tesař, Aktuálně.cz

Sport na Aktuálně.cz nestaví pouze na výsledcích, naším cílem je poskytnout čtenářům vedle základního servisu přesah v podobě autorských článků, analýz, glos, výrazných obrazových materiálů a interaktivních prvků.

Vzhled Sportu na Aktuálně.cz se mění krátce před startem fotbalového Eura, během kterého se můžete těšit třeba na video glosy od renomovaných novinářů Luďka Mádla a Jindřicha Šídla.

Svůj originální video pořad budou mít také fotbaloví trenéři a někdejší reprezentanti František Straka a Pavel Horváth.

Sportovní novinky do e-mailu

  1. Přihlaste se k odběru sportovního newsletteru
  2. Každé ráno v 8:00 vám pošleme přehled důležitých zpráv
  3. Odhlásit se můžete kdykoliv

Chci být v obraze, chci se přihlásit >>

Přidanou hodnotu v podobě autorských komentářů nabídnou i online přenosy z jednotlivých utkání českého týmu. Nebudou chybět ankety, kvízy či interaktivní hry.

Doufáme, že se vám náš sport bude i nadále líbit a pokud budete mít připomínky, určitě nám dejte prostřednictvím formuláře níže vědět.

Jakub Šafránek, editor

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Trump psal Erdoganovi, ať není ohledně Sýrie "hlupák" a "tvrďák"

Americký prezident Donald Trump v dopisu 9. října adresovaném svému tureckému protějšku Recepu Tayyipu Erdoganovi napsal, že chce dospět k "dobré dohodě o Sýrii" a vzkázal mu, ať není "tvrďák". Pravost dopisu, který končí větami "Nebuďte hlupák. Zavolám vám později" a který se nejprve objevil na twitteru novinářky Fox News Trish Reganové, následně podle agentury Reuters potvrdil Bílý dům.

Dopis byl zveřejněn ve chvíli, kdy se Trump snaží zmírnit politické škody po svém rozhodnutí stáhnout americké vojáky ze severní Sýrie, čímž vyklidil pole k tureckému vpádu proti milicím syrských Kurdů, poznamenal Reuters. Turecko 9. října zahájilo ofenzivu s oficiálním cílem vybudovat na syrském území podél hranice zónu pro bezpečný návrat uprchlíků.

"Vypracujme dobrou dohodu! Nechcete být zodpovědný za masakr tisíců lidí a já nechci být zodpovědný za zničení turecké ekonomiky - a to udělám," napsal Trump.

Zdroj: ČTK
před 6 hodinami

Satoranský začne sezonu NBA jako první rozehrávač Chicaga

Český basketbalista Tomáš Satoranský začne novou sezonu NBA v roli prvního rozehrávače Chicaga. Před posledním přípravným zápasem Bulls proti Atlantě to uvedl trenér Jim Boylen.

"Zítra a v našem úvodním utkání 23. října bude začínat Satoranský, (Kris) Dunn bude střídat," řekl dnes Boylen novinářům.

Satoranský přišel do Chicaga v létě po třech letech ve Washingtonu a podepsal tříletou smlouvu na 30 milionů dolarů. Bulls začali přípravu třemi porážkami, ale v neděli proti mistrovskému Torontu se dočkali vítězství (105:91), k němuž jediný český hráč v NBA pomohl 12 body a čtyřmi asistencemi.

Do nového ročníku zámořské ligy Chicago vstoupí ve středu 23. října utkáním v Charlotte.

Zdroj: ČTK
Další zprávy