Ronaldo už by opravdu potřeboval skórovat. Dotěrnému reportérovi hodil mikrofon do jezera

Sport Sport
22. 6. 2016 13:38
Portugalský tým je pod tlakem a vidět je to i na největší hvězdě Cristianovi Ronaldovi. Portugalská hvězda při procházce před zápasem s Maďarskem zareagovala na reportérův dotaz tím, že mu sebrala mikrofon a hodila ho do jezera. Ronaldo je v mizerné náladě, neboť na turnaji ještě nedal gól a v utkání s Rakouskem dokonce neproměnil penaltu. Špatnou úspěšnost střelby má ale i zbytek týmu, z 18 střel proměnil v gól jen jedinou. I proto musí dnes Portugalci Maďary porazit, aby měli jistotu osmifinále.
Tak naštvaný Cristiano Ronaldo na Euru zahodil novinářovi mikrofon do jezera | Video: Youtube.com

Lyon - Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo je na mistrovství Evropy pod velkým tlakem a rostoucí napětí před večerním zápasem s Maďarskem, které rozhodne o dalším působení reprezentace na turnaji, odnesl jeden z novinářů. Hráč Realu Madrid, kterému se na šampionátu zatím nedaří podle očekávání, vytrhl reportérovi soukromé televize CMTV, s níž nemá dlouhodobě dobré vztahy, z ruky mikrofon a zahodil ho do jezírka.

K incidentu došlo při procházce národního týmu v areálu hotelu. K Ronaldovi přikročil přes členy ochranky jeden z novinářů, kteří výpravu doprovázeli. Jednatřicetiletý kanonýr na jeho otázku vůbec nezareagoval, jen mu sebral mikrofon a za chůze ho odhodil do vody. Reportéra pak ochranka odstrčila stranou.

Ronaldo na sebe na Euru přivolal velkou kritiku poté, co po úvodní remíze 1:1 s Islandem shazoval výkon soupeře. Sám přitom nepodal přesvědčivý výkon, ve druhém duelu na šampionátu s Rakouskem (0:0) nedokázal skórovat ani z pokutového kopu. Portugalsko nyní může zachránit jen vítězství nad současným lídrem skupiny Maďarskem.

S televizním kanálem CMTV ovšem nemá Ronaldo dlouhodobě dobré vztahy. Stanice pravidelně zveřejňuje citlivé informace z jeho soukromí a zaměřuje se i na jeho rodinu. Na otázky reportéra CMTV odmítl hvězdný hráč odpovědět už na jedné z pozápasových tiskových konferencí v roce 2014.

 

Právě se děje

před 27 minutami

Čeští snowboardisté skončili na MS v kvalifikaci obřího slalomu

Boje o medaile v paralelním obřím slalomu budou na mistrovství světa v Rogle bez českých snowboardistů. Po odstoupení největší naděje Ester Ledecké, která start na šampionátu na poslední chvíli vzdala kvůli nespecifikovaným zdravotním problémům, nikdo z dalších reprezentantů neprošel ve Slovinsku kvalifikací.

Juniorky Klára Šonková a Adéla Keclíková skončily hned po první jízdě a obsadily 35. respektive 43. místo. Do druhého kola neprošli mezi muži ani Adam Počinek (43.) a Viktor Brůžek (46.).

Nejrychlejší čas mezi ženami v kvalifikaci zajela vítězka Světového poháru Ramona Hofmeisterová z Německa, mužům kraloval Rus Igor Slujev. Vyřazovací jízdy začnou ve Slovinsku ve 14:00.

Další zprávy