Perný den anglické fotbalové krásky: od smutku k radosti za tři body

Půvabná Andriani Michaelová si zažila v hledišti stadionu v Lens perné chvilky. Tým jejího miláčka Jacka Wilsherea otočil duel s Walesem až v nastavení.
Anglie totiž až do 56. minuty prohrával 0:1 a tři body tým Albionu vydřel v druhé minutě nastavení.
Anglie byla v britském derby od začátku aktivnějším týmem a už v 7. minutě měla velkou šanci. Lallana našel ve vápně nabíhajícího Sterlinga, jenže ten ve skluzu ve vyložené pozici přestřelil.
Po půlhodině hry se Angličané marně dožadovali penalty, když Davies v souboji s Kanem zahrál rukou daleko od těla. Sudí Brych to však neviděl a pokutový kop neodpískal.
Wales udeřil z první střely na branku. Největší hvězda týmu Bale se postavil k přímému kopu z 35 metrů a tvrdou střelou zaskočil brankáře Harta.
Reuters ČTK Sport Reuters, ČTK, Sport
Aktualizováno 16. 6. 2016 23:16
Podívejte se na fotografie ze souboje ostrovních týmů, v němž Angličané na poslední chvíli zdolali Wales 2:1, i na dva zbývající dnešní zápasy.