Nudistky, Desaillyho revoluce i Angličan v německém letadle. Nejlepší reklamy na Euro

Podívejte se ve videogalerii na nejvtipnější reklamy před blížícím se mistrovstvím Evropy ve fotbale.
"Kdyby Carlsberg dělal revoluci, byla by to asi ta nejlepší revoluce na světě," tvrdí se na konci téhle reklamy. Jestli by pivní revoluce byla to nejlepší, by se asi dala vést diskuse, nicméně alespoň do první kocoviny by byla velmi zábavná. Tak jako tahle reklama s Marcelem Desaillym v hlavní roli.
Reklama německého leteckého dopravce Lufthansa si zase střílí z komplexu anglických fanoušků, který mají ze vzájemných duelů s Němci. A také z mnoha kulturních stereotypů, které o Německu po světě kolují.
Asi není třeba představovat. Komu také zní v uších hlas Františka Filipovského?
Anglickým fanouškům se věnuje i reklama na tyčinku Mars. Že by se chystala odveta za stoletou válku?
Foto: Manga Films S.L.
Jakub Šafránek Jakub Šafránek
31. 5. 2016 6:20
Podívejte se ve videogalerii na nejvtipnější reklamy před blížícím se mistrovstvím Evropy ve fotbale.

Více o fotbalovém Euru čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Fotbalisté Bayernu budou mít nižší plat až do konce sezony

Fotbalisté Bayernu Mnichov budou i po restartu německé bundesligy pobírat menší plat. Hvězdy mistrovského týmu, jenž míří za obhajobou titulu, se s vedením klubu dohodly na snížené mzdě do konce sezony.

"Potěšilo nás, že mužstvo má pro současnou situaci plné pochopení," řekl deníku Bild prezident Bayernu Herbert Hainer. Konkrétní údaje neuvedl. Za duben, kdy se bundesliga kvůli koronavirové pandemii nehrála, měli hráči plat nižší o 20 procent.

Zatím není jasné ani to, kdy pro Bayern tato sezona skončí. Bundesliga by měla být uzavřena 27. června, pokud by se mnichovský tým dostal do finále Německého poháru, hrál by ho 4. července. Finále Ligy mistrů, v níž je bavorský velkoklub teprve v osmifinálové fázi, se bude hrát nejspíš až na konci srpna, až skončí všechny národní ligové soutěže.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Na Teplicku platí kvůli suchu zákaz odběru povrchový vod

Na Teplicku platí kvůli suchu zákaz odběru povrchových vod. Průtoky v potocích jsou velmi nízké a kyslíkový deficit může ohrozit vodní ekosystém. Zákaz odběru povrchových vod platí už také na Chomutovsku. Lidé nesmějí brát vodu na zalévání zahrad, hřišť a trávníků či na napouštění bazénů a mytí aut z Maršovského potoka, Bouřlivce a Štrbického potoka. Zákaz platí do 31. října. Za nedodržení vyhlášky hrozí pokuta v případě fyzické osoby do 50 tisíc korun a v případě podnikatelů do 100 tisíc korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy