Mádl: Ať si kouč vybere své asistenty. Už žádné pány z Čech a Moravy či Sparty a Plzně

Luděk Mádl Milan Šíma Luděk Mádl, Milan Šíma
8. 7. 2016 11:54
"Věci se dají dělat buď dobře, nebo jako vždycky," říká Luděk Mádl o chystaném výběru nového reprezentačního trenéra. Stejně důležitý jako hlavní kouč je jeho trenérský tým, Mádl by proto ocenil, aby tentokrát nedošlo k žádnému politikaření s funkcemi.
Šéf fotbalu Pelta by měl ukázat na nového kouče reprezentace. Ať už jím bude kdokoli, co kdyby si tentokrát vybral své asistenty bez politikaření?! | Video: Luděk Mádl
 

Právě se děje

před 20 minutami

Bolivijský prezident obhájil mandát, opozice hovoří o volebním podvodu

Dosavadní prezident Evo Morales patrně obhájil mandát již v prvním kole prezidentských voleb v Bolívii. Podle agentury AP to na základě sečtení 95 procent hlasů uvedl bolivijský volební soud. Učinil tak poté, co na téměř den pozastavil zveřejňování informací o sčítání hlasů.

Opoziční kandidát Carlos Mesa prozatímní výsledek neuznal a hovoří o volebním podvodu. Na několika místech země vypukly nepokoje.

před 1 hodinou

Bílý dům mě připravil už o pět miliard dolarů, tvrdí Trump

Americký prezident Donald Trump službou vlasti v Bílém domě přišel až o pět miliard dolarů (115 miliard korun). Řekl to novinářům s tím, že kdyby měl možnost se znovu rozhodnout, nezaváhal by ani chvilku a opět si vybral práci pro Spojené státy, napsala agentura Reuters.

Odhad Trumpova jmění se podle Forbesu či Bloombergu pohybuje okolo tří miliard dolarů (68 miliard korun), přesná částka ale známa není.

"Jestli tratím dvě miliardy dolarů, pět miliard dolarů, nebo méně, to je úplně jedno. Je mi to jedno," řekl Trump. "Dělám to pro tuto zemi, dělám to pro lidi," dodal.

Další zprávy