Králové Evropy už jsou doma. Italské fotbalisty fanoušci vítají ve velkém stylu

eri Video eri, Video
12. 7. 2021 9:12
Sladký návrat domů si užívají italští fotbalisté, kteří svým fanouškům brzy ráno přivezli do Říma jednu z nejvzácnějších trofejí. Kapitán squadry azzury Giorgio Chiellini vystoupil z autobusu se zlatou korunou a hned ho obklopili jásající fanoušci. Sledujte ve videu, jak vypadá návrat italských fotbalových králů.
Králové Evropy už jsou doma. Italy vítali fanoušci ve velkém stylu | Video: Reuters

"Je to historický úspěch. Sen se stal skutečností. Od začátku přípravy jsme věřili, že na to máme. Bylo to trochu jiné než dřív. Navzájem jsme si dodávali sebevědomí a byli jsme skutečný tým. Teď si to užíváme," prohlásil Chielliniho parťák ze stoperské dvojice evropských šampionů Leonardo Bonucci.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 2 hodinami

Exploze v domě v Göteborgu si vyžádala více než dvě desítky zraněných

Více než dvě desítky zraněných si v úterý ráno ve švédském Göteborgu vyžádala exploze a následné požáry v několika obytných domech. Několik postižených je zraněno vážně. Co výbuch způsobilo, zatím není jasné, nicméně podle policie nešlo o nehodu, informovala švédská média.

Podle aktuálních údajů bylo do nemocnic dopraveno 16 zraněných ve věku od 10 do 80 let. Podle mluvčí göteborské univerzitní nemocnice Ingrid Fredrikssonové je stav čtyř hospitalizovaných, tří žen a jednoho muže, vážný.

Podle göteborské záchranné služby exploze zasáhla několik bytů a schodiště. Následný požár se rozšířil na přilehlé domy. Evakuováno z nich bylo několik stovek lidí, někteří skákali v panice z oken, sdělil televizi SVT velitel zasahujícího týmu záchranářů Jon Pile. Požár zatím stále není uhašený a hoří na několika podlažích.

Zdroj: ČTK
Další zprávy