VIDEO Lákadlo na Euro? Poláci mají sexy moderátorku

Sport Sport
7. 6. 2012 22:22
Producenti polské stanice Polsat se rozhodli ještě zvýšit zájem o dění kolem v pátek začínajícího fotbalového Eura.
Sexy moderátorka polské stanice Polsat Karilina Szostaková | Video:

Praha – Producenti polské stanice Polsat se rozhodli ještě zvýšit zájem o dění kolem v pátek začínajícího fotbalového Eura. Jakým způsobem? Do hlavní zpravodajské sportovní relace nasadili novou moderátorku – bývalou modelku z pánských časopisů Karolinu Szostakovou.

Feministky se jistě budou bouřit, fotbal ale i přesto zůstává především mužskou doménou. A toho se rozhodli využít producenti celostátní polské televize Polsat. Karolina Szostaková je od začátku tohoto týdne novou moderátorkou sportovního zpravodajství.

O tom, že se tento tah vyplatil, není třeba pochybovat. Zvláště, když bývalá modelka z pánských časopisů ví, jaké jsou její přednosti a jak je prodat. Přesto zůstává otázkou, zda diváci sledují její bujný dekolt nebo skutečně poslouchají, co jim moderátorka, která ale v televizi pracuje již patnáct let, říká.

Pravdou však zůstává, že na internetu se vnadná moderátorka stala hitem, během pár hodin si video s jejími zprávami prohlédlo jen na youtubu na půl milionů lidí. Že mnozí z nich nebyli polské národnosti a tudíž Szostakové nerozuměli ani slovo, si lze snadno domyslet...

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 minutami

K souostroví Tonga míří loď, která opraví jeho jediný komunikační kabel se zbytkem světa

K tichomořskému souostroví Tonga, které zdevastoval výbuch sopky a vlna tsunami, míří speciální loď, aby obnovila životně důležitý komunikační kabel spojující ostrovy se zbytkem světa. Loď má na místo dorazit v neděli, informovala agentura Reuters.

Loď odplula 20. ledna z Port Moresby na Papui Nové Guineji vzdáleného 5000 kilometrů. Komplikované opravy podmořského kabelu potrvají podle předpokladů několik týdnů.

"Pokud erupce sopky nebo tsunami zasypaly kabel nánosy z mořského dna nebo svahu podmořské hory, může být velmi těžké ho najít nebo vyzvednout," řekl agentuře Reuters Jonathan Brewer, telekomunikační inženýr společnosti Telco2 limited.

Poruchy na 436 aktivních podmořských kabelech na světě jsou běžné a obvykle je možné většinu dat, která jimi proudí, přesměrovat přes jiný kabel, než je závada odstraněna. Ale 105.000 obyvatel souostroví Tonga je závislých jen na jediném kabelu, který je tam natažený z 800 kilometrů vzdáleného Fidži.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Tunisko zmařilo připravovaný teroristický útok na turistické lokality

Tuniská policie oznámila, že zmařila teroristický útok na turistické lokality v této severoafrické zemi. Uvedlo to tuniské ministerstvo vnitra. Útok podle něj plánovala žena, která přicestovala ze Sýrie, kde obdržela výcvik od teroristických skupin. Nyní je ve vězení, uvedly agentury.

Žena, která měla v úmyslu útočit s použitím výbušného pásu, se podle ministerstva vnitra vrátila ze Sýrie do Tuniska přes Turecko 10. ledna. Akci podle ministerstva plánovala v Sýrii, kde strávila rok a získala výcvik od teroristů.

Tuniské úřady v posledních letech zmařily většinu plánovaných atentátů a na útoky reagovaly efektivněji, píše agentura Reuters s odkazem na západní diplomaty. V listopadu policie v hlavním městě Tunisu postřelila extremistu, který na strážníky zaútočil s nožem a sekáčkem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy