Češi mají čtyři hvězdičky, Švédi zámek a Chorvati plný bar. Tak vypadají hotely pro Euro

Český tým už dorazil do svého hotelu v Tours. V galerii se můžete podívat, jak to vypadá nejen u Čechů, ale i u dalších týmů Eura.
V tomto hotelu jsou během fotbalového mistrovství Evropy ubytováni Češi. Jmenuje se Chateu Belmont a leží nedaleko historického centra Tours.
Reprezentace při výběru ubytování volila strategické místo; z Tours mají Češi téměř stejně daleko do všech tří měst, kde sehrají zápasy základní skupiny.
Mezi Tours, Toulouse, St. Etienne a Lens nacestují dohromady zhruba 2880 kilometrů, což je řadí na desáté místo mezi čtyřiadvaceti účastníky.
Takhle vypadají ložnice, kde budou Vrbovi svěřenci spát. Čtyřhvězdičkový hotel Belmont skrývá veškeré potřebné pohodlí.
Foto: Reuters
Jakub Šafránek Jakub Šafránek
Aktualizováno 8. 6. 2016 15:14
Podívejte se ve fotogalerii, kde bude během Eura 2016 bydlet český tým, kde se ubytují Slováci nebo jaký luxus si budou dopřávat mistři světa Němci.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Turecká palba v Idlibu zabila devět lidí na straně Damašku

Síly podporující režim syrského prezidenta Bašára Asada v pondělí přišly o devět bojovníků při tureckém ostřelování v provincii Idlib, kde se nachází poslední syrské pozice džihádistů a povstalců podporovaných Ankarou. Napsala to agentura AFP s odvoláním na Syrskou organizaci pro lidská práva (SOHR). Ofenziva vlády, kterou podporuje Rusko, na severozápadě Sýrie trvá bez přestávky od prosince.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Úřady rozbily síť pašeráků čínských anabolik, zatčeno bylo 21 Slováků

Bezpečnostní složky několika evropských zemí si v posledních dnech došláply na síť překupníků řízenou ze Slovenska, která v Evropě obchodovala se zakázanými anabolickými steroidy vyrobenými v Číně. Oznámila to dnes francouzská policie, která při více než dvouletém vyšetřování sehrála klíčovou roli. Francie byla hlavním odbytištěm nelegálních podpůrných látek, většinu podezřelých ovšem tvoří Slováci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy