Vrba od národního týmu neuteče, tvrdí Horváth. Žádného lepšího nástupce nevidím

Sport Sport
23. 6. 2016 13:31
Podívejte se na videoglosu Pavla Horvátha, který hodnotí konečný výsledek českého týmu na fotbalovém Euru. "Ve Španělsku, Holandsku, Německu se hraje fotbal v tempu, na které nejsme zvyklí. A Euro to odhalilo," tvrdí Horváth. Bývalý záložník Plzně přitom tvrdí, že zásadní je pro český fotbal nejen změna ve výchově mládeže, ale také postup českých klubů do Ligy mistrů.
Bývalý záložník a reprezentant Pavel Horváth reaguje na vyřazení českého národního týmu z Eura 2016. | Video:
 

Právě se děje

před 20 minutami

Zemřel slavný televizní moderátor Larry King

Ve věku 87 let zemřel legendární americký moderátor Larry King, informovala televize CNN, na níž moderátor po desetiletí vedl svou talkshow Larry King Live, v níž zpovídal prezidentské kandidáty, celebrity, i hosty z každodenního života. King byl začátkem ledna hospitalizován s covidem-19.

Podle prohlášení mediální společnosti Ora Media zemřel King v sobotu ráno v nemocnici Cedars-Sinai v Los Angeles, kam byl podle CNN převezen na začátku roku kvůli těžkému průběhu covidu-19. Oznámení však příčinu Kingova úmrtí neuvádí.

CNN vysílala Kingův pořad Larry King Live po dobu 25 let, za něž moderátor natočil přes 6000 dílů. Pořad skončil v roce 2010, King se však o dva roky později vrátil na obrazovky na stanici Ora TV, kde třikrát týdně moderoval pořad Larry King Now.

Moderátor měl podle CNN cukrovku 2. typu a za svůj život čelil řadě zdravotních obtíží, včetně několika infarktů, kvůli nimž v roce 1987 podstoupil čtyřnásobný koronární bypass. V roce 2017 oznámil, že trpí rakovinou plic, kterou se mu však po operaci podařilo překonat.

Další zprávy