Bude Rosický pokračovat v kariéře? To si nejsem vůbec jistý, tvrdí Horváth

Sport Sport
18. 6. 2016 19:39
Pavel Horváth na videu komentuje český výkon v zápase s Chorvatskem, běsnění fanoušků soupeře i aktuální zranění Tomáše Rosického, které českého kapitána vyřadilo z turnaje. "Já si vůbec nejsem jistý, jestli bude chtít pokračovat v kariéře," říká na videu bývalý plzeňský středopolař na adresu pětatřicetiletého Rosického. "Já si vůbec nedovedu představit vracet se po těch všech zraněních zpátky do formy. Sám jsem zvědavý, jak jeho osobní příběh dopadne."
Video:
 

Právě se děje

před 27 minutami

Uvězněného ruského opozičního politika Navalného eskortují z Moskvy do jiné věznice, uvedla právnička. Podle TASS neví, kam jejího klienta vezou.

Zdroj: ČTK
před 53 minutami

Koronavirus mají v pražské zoo i lvi a gorilí samec. Příznaky mají mírné

Testování zvířat prováděné ze vzorků trusu ukázalo, že pozitivní jsou lvi indičtí e jeden gorilí samec v pražské zoo. Jejich příznaky jsou zatím velmi mírné, projevují se u lvů rýmou, resp. pokašláváním, u gorilího samce Richarda nechutenstvím a únavou. Informoval o tom ředitel pražské zoo na svém Twitteru. Zoo bude podle něj ve spolupráci s veterinární správou postupně testovat i další zvířata. "Proběhne také sekvenace vzorků, aby se zjistilo, o kterou variantu koronaviru jde," dodal.

Zdroj: Domácí
Další zprávy