Horváth: Abychom se Španěly udrželi míč, museli bychom mít tři Rosické

Sport Sport
14. 6. 2016 12:00
Podívejte se na video s hodnocením Pavla Horvátha po zápase Česka se Španělskem (0:1) na mistrovství Evropy. Někdejší záložník Plzně rozebral jak chybu, která vedla k rozhodující brance utkání, tak celkovou taktiku týmu Pavla Vrby. "My jsme možná s Plzní hráli odvážněji, ale na tomhle turnaji jsme potřebovali získat bod a málem se nám to podařilo. Španělé ale nakonec ten gól zaslouženě dali," říká Horváth.
Bývalý záložník a reprezentant Pavel Horváth rozebral ve studiu Aktuálně.TV hru Čechů a gólovou situaci v zápase se Španělskem na fotbalovém Euru. | Video: Blahoslav Baťa, Zdeněk Bašus
 

Právě se děje

před 42 minutami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy