Heroické fyzické výkony, s technikou na štíru. Dáváme známky Čechům za prohru se Španěly

Kdo uspěl a kdo zklamal? Podívejte se na hodnocení českých fotbalových reprezentantů.
Češi v úvodním utkání Eura těsně prohráli se Španělskem. Kdo uspěl, kdo naopak zklamal? Prohlédněte si naše hodnocení reprezentantů.
PETR ČECH: 1. Čistou jedničku si za svůj výkon zaslouží pouze dva hráči, jedním z nich je český gólman. Petr Čech v prvním poločase skvěle vychytal dvě tutovky Alvára Moraty a i ve druhé půli byl spolehlivý. Chybu neudělal ani při několika těžkých centrech. Byl přesný a dobře organizoval celou defenzivu. S gólem Piquého nemohl nic dělat.
TOMÁŠ SIVOK: 1. Vynikající výkon. Tomáš Sivok přiváděl ofenzivní hvězdy Španělska takřka k šílenství. Byl stoprocentní při hlavičkových soubojích a ve vápně kraloval i na zemi, když několikrát v jasné šanci zablokoval už už skórující protihráče.
THEO GEBRE SELASSIE: 2. Síla, rychlost i technické dovednosti. Gebre Selassie nastoupil netypicky na kraji záložní řady a rozhodně nezklamal. Naopak. Po naší pravé straně útočili Španělé nejčastěji, Gebre proto musel hrát hlavně dozadu a výrazně pomohl Kadeřábkovi. Navíc vyhrával hlavičky, po jedné takové vykopával Fábregas míč z brankové čáry. Heroický výkon hráče Brém.
Aleš Vávra Sport Aleš Vávra, Sport
13. 6. 2016 18:22
Kdo uspěl a kdo naopak zklamal? Podívejte se na fotogalerii z utkání proti Španělsku, ve které známkami hodnotíme výkony českých fotbalových reprezentantů při porážce 0:1.