FOTO Slzy, euforie, vášeň. Emoce fanoušků na Euru

FOTO Slzy, euforie, vášeň. Emoce fanoušků na Euru
Nejčerstvěji zažili zklamání fanoušci holandského týmu. Ani tato fanynka neměla daleko k slzám poté, co svěřenci Berta van Marwijka prohráli i svůj třetí zápas na turnaji.
A co teď? Oranjes mají namířeno zpět domů.
"To je snad jen zlý sen," jako by si říkali nizozemští fanoušci. Od vicemistrů světa se přece čekalo mnohem více.
Ani nizozemský bubeník nepřijal totální fiasko zrovna s úsměvem na rtech.
Foto: Reuters
Sport Sport
18. 6. 2012 12:44
Podívejte se na fotogalerii fanoušků a jejich emocí na evropském šampionátu
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Při pátečním náletu na věznici v Jemenu zemřelo nejméně 82 lidí

Při pátečním náletu Saúdskou Arábií vedené koalice na věznici, kterou v Jemenu spravují šíitští povstalci Húsíové zahynulo nejméně 82 lidí. S odkazem na povstalce a humanitární organizaci o tom informuje agentura AP.

Ve většině Jemenu nadále nefunguje internet. Nálety podle AP mezitím pokračují v hlavním městě Saná a v dalších částech země.

Páteční nálet v severní provincii Saada byl součástí intenzivní letecké a pozemní operace, která představuje eskalaci v jemenské občanské válce. V té Saúdskou Arábií vedená koalice bojuje proti šíitským povstalcům na straně mezinárodně uznané jemenské vlády. Koalice v Jemenu zintenzivnila útoky proti šíitským povstalcům v pondělí po útocích Húsíů na Spojené arabské emiráty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy