Angličtí fanoušci čekali na gól marně, houževnatí Slováci neváhali pro bod cedit krev

Nervy měli Angličtí fanoušci v duelu ze Slovenskem napnuté až do samotného konce a vítězného gólu se stejně nedostali. Díky tomu skupinu B vyhrál rival z Walesu.
Remíza 0:0 Slovákům vyhovovala,...
... protože mají na dosah postup do osmifinále ze třetího místa v tabulce.
Zatímco Anglie a Slovensko se praly, radovali se na dálku hráči Walesu, kteří po výhře 3:0 nad Ruskem skupinu opanovali.
Anglie v St. Etienne nastoupila s několika změnami v sestavě oproti předchozímu zápasu s Walesem. Coleen Rooneyová tak svého manžela Wayna Rooneyho na hřišti vyhlížela marně.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
20. 6. 2016 23:35
Podívejte se na fotografie z dnešních zápasů skupiny B fotbalového Eura, které zanechaly zatím tým Slovenska v nejistotě a poslaly s určitostí do play off oba ostrovní celky.
 

Právě se děje

před 38 minutami

Po nárazu auta do stromu na Litoměřicku jsou řidička a dvě děti v kritickém stavu

Velmi těžká zranění utrpěly řidička a dvě děti při nárazu Škody Fabia do stromu. Vážná dopravní nehoda se stala dnes odpoledne u Budyně nad Ohří na Litoměřicku. ČTK to řekla ústecká mluvčí policie Veronika Hyšplerová.

Řidička narozená v roce 1972 havarovala před 15:00 na silnici 246 mezi Budyni nad Ohří a vesnici Nížebohy. "Z dosud nezjištěných příčin vyjela mimo komunikaci a narazila do stromu. Ve vozidle s touto řidičkou cestovaly dvě děti," uvedla Hyšplerová.

Žena i obě děti utrpěly podle krajského mluvčího záchranné služby Prokopa Voleníka velmi vážná zranění. "Ženu jsme převezli pozemní posádkou do ústeckého traumacentra. Pro děti vzlétl vrtulník letecké záchranné služby Ústí nad Labem a pražský vrtulník. Obě děti byly transportovány do jednoho z pražských traumacenter," dodal Voleník.

Další zprávy