Kdo má nejhezčí manželku na Euru? Favoritem Khedira

Kdo má nejhezčí manželku na Euru? Favoritem Khedira
Lena Gerckeová, přítelkyně Samiho Khediry, po příletu do Lvova na Euro 2012. Pokud by se body na Euru přidělovaly podle krásy partnerek, Khedira by Německu zajistil vedení ve skupině. Možná jasný postup rovnou do semifinále.
Odjakživa se fotbalisté obklopovali atraktivními partnerkami. Držitel Zlatého míče a krásné paní Pavel Nedvěd nebyl výjimkou.Na snímku s manželkou Ivanou.
Další body pro Německo. Přítelkyně Marcela Schmelzera, křestním jménem Jenna. Neplést s městem někdejší NDR Jenou.
Ale nezáviďme jen cizím týmům. Snímky z předávání titulu Fotbalista roku ukazují, že až na čtvrtfinále do Varšavy nebo Gdaňsku dorazí partnerky českých hráčů, bude také rušno. Jen není ještě jisté, zda vůbec pojedou. Pánové musí bodovat.
Foto: Reuters
Reuters Reuters, Eduard Erben
12. 6. 2012 5:00
Na Euro přijely manželky a přítelkyně některých fotbalistů. Módní přehlídka začala.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Rath v létě podal ústavní stížnost, soud o ní rozhodne spolu s podnětem Mladého

Bývalý středočeský hejtman za ČSSD David Rath podal v létě ústavní stížnost proti verdiktu v první větvi korupční kauzy. Ústavní soud ji bude řešit společně s podnětem dalšího aktéra téže kauzy, manažera Tomáše Mladého. Konečné rozhodnutí o stížnostech zatím nepadlo, uvedla mluvčí soudu Miroslava Číhalíková Sedláčková.

Soudcem zpravodajem, který připraví rozhodnutí, bude Vladimír Sládeček. Důvodem pro spojené řízení je věcná souvislost obou podnětů. "Stěžovatelé brojí proti totožným rozhodnutím obecných soudů, která byla vydána v řízení, jehož byli oba účastníky. Na základě tohoto zjištění, z důvodu hospodárnosti a efektivity, Ústavní soud spojil ve výroku uvedené věci ke společnému řízení," stojí v usnesení.

Rozsudek v první větvi korupční kauzy kolem Ratha letos potvrdil Nejvyšší soud, když odmítl všechna dovolání. Odsouzení včetně Ratha v nich vznesli desítky různých námitek, avšak neuspěli. "Trestná činnost spáchaná obviněnými byla činností sofistikovanou, kdy se navenek průběh obou veřejných zakázek jevil jako souladný se zákonem o veřejných zakázkách," rozhodl Nejvyšší soud.

Zdroj: ČTK
Další zprávy