FOTO Galerie hvězd, které na Euru neuvidíte

Když Frank Lampard slavil výhru Chelsea v Lize mistrů, nenapadlo ho, že Euro bude muset sledovat jen v televizi
Obhájcům trofeje he Španělska scházejí hned dvě jejich superhvězdy. Střelec David Villa si v prosinci zlomil nohu. Celé jaro pak intenzivně bojoval o to, by se do Eura dal zdravotně do pořádku. Pak to ale 22. května sám vzdal. Zašel na trenérem Del Bosquem a sdělil mu, že se fyzicky na Euro ještě necítí.
Skvělý stoper a hlavně duše týmu, to je pro Barcelonu i španělskou reprezentaci Carles Puyol. Na začátku května si v zápase s Espanyolem hnul s kolenem - a operace se ukázala jako nezbytná. V součtu s povinnou šestitýdenní rehabilitací Puyola z nominace na Euro škrtla. Kouč Del Bosque z toho má velmi těžkou hlavu.
Ve středu pole bude Anglii scházet i Gareth Barry. Ukazuje se, že sezona v anglické Premier League je možná opravdu příliš dlouhá... i Barryho zradil natržený sval.
Anglická smůla na pokračování: v přípravném zápase s Belgií se stoper Gary Cahill srazil s vlastním gólmanem a rezultovala z toho nadvakrát přeražená čelist.
Foto: Reuters
Reuters Sport Luděk Mádl Reuters, Sport, Luděk Mádl
5. 6. 2012 10:40
Jsou skvělí a slavní, ale na Euru nebudou. A je jich spousta. Nevěříte?
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy