Nejdřív Gangnam Style, potom marná česká snaha. Tak Korejci vyplenili Eden

Podívejte se na fotogalerii z přátelského zápasu české reprezentace s výběrem Jižní Koreje.
Pavel Vrba nemohl být po zápase s Koreou spokojený. Jeho svěřenci zase pokazili první poločas. A to by se na Euru mohlo vymstít.
"První poločas byl podobný jako v utkání s Ruskem. Komplikovali jsme si hru zdlouhavou rozehrávkou. Soupeř nás dobře presoval, vykrýval prostory. Proč to tak bylo? Je víc důvodů, například pomoc a nabídka na přihrávku od středových hráčů trochu chyběla,“ popsal hlavní problém první půle český kouč.
Korejští fanoušci naopak mohli být spokojení. Už ve 26. minutě z přímého kopu zaskočil Petra Čecha Jun Pit-karam
Gólman Arsenalu si tenhle zákrok jistě za rámeček nedá. Na Euru by podobné zaváhání mohlo přijít hodně draho
Sport Reuters Sport, Reuters, Milan Kammermayer
5. 6. 2016 19:17

před 6 hodinami

Inter vyhrál v Parmě a vede italskou ligu před AC už o šest bodů

Fotbalisté Interu Milán vyhráli dohrávku 25. kola italské ligy na hřišti Parmy 2:1 a v čele tabulky zvýšili náskok před městským rivalem AC už na šest bodů. Dvěma góly v rozmezí osmi minut ve druhém poločase se na vítězství podílel chilský útočník Alexis Sánchez po asistencích belgického kanonýra Romelua Lukakua. Předposlední tým tabulky dokázal už jen snížit zásluhou Brazilce Hernaniho.

Inter drží v Serii A už devět zápasů neporazitelnost a šestou výhrou za sebou využil středeční bodovou ztrátu AC Milán po remíze 1:1 s Udine. Parma naopak čeká na tříbodový zisk už 16 kol a zaostává o šest bodů za pozicemi znamenajícími udržení v soutěži.