Druhá vlna prodeje vstupenek na ME do 21 let začne 25. února

ČTK ČTK
13. 2. 2015 16:13
Fotbaloví fanoušci budou moci na konci února získat další vstupenky na červnový evropský šampionát jednadvacítek, který hostí Česká republika.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Zlata Vostrá

Praha - Fotbaloví fanoušci budou moci na konci února získat další vstupenky na červnový evropský šampionát jednadvacítek, který hostí Česká republika. Druhá vlna předprodeje lístků na mistrovství začne ve středu 25. února a příznivci opět budou moci nakupovat prostřednictvím portálů zde.

První vlna předprodeje odstartovala 10. února a o vstupenky byl enormní zájem. Uvolněné lístky na zápasy českého týmu ve skupině proti Dánsku, Německu a Srbsku se vyprodaly během jediného dne. Nyní budou mít fanoušci další možnost jak získat vstupenky včetně těch na zápasy českého celku.

Na utkání základních skupin stojí lístky 100 a 200 korun, na semifinále 200 a 250 korun a na finále 250 a 350 korun. Šampionát hostí stadiony v Praze na Letné a v Edenu, v Olomouci a Uherském Hradišti.

"Jsme potěšeni obrovským zájmem, který vyvolalo spuštění první vlny předprodeje. O dnešní půlnoci zároveň končí platnost rezervací z první vlny a není proto vyloučeno, že se část vstupenek z nezaplacených rezervací uvolní do prodeje ještě o něco dřív. Pokud se tak stane, budeme o tom veřejnost včas informovat prostřednictvím našeho webu www.u21euro2015.cz," uvedl předseda organizačního výboru šampionátu Petr Fousek.

"Zároveň chceme ubezpečit fanoušky českého týmu, že všechny vstupenky na jeho zápasy samozřejmě vyprodány nejsou. Stále musíme mít na paměti, že rezervována je pouze jejich část v první vlně předprodeje. Věříme, že příznivci projeví stejný zájem i o ostatní utkání šampionátu," dodal Fousek.

 

Právě se děje

před 31 minutami

Bývalý kanonýr Henry bude trénovat v MLS Montreal

Bývalá francouzská fotbalová hvězda Thierry Henry se vrací jako trenér do severoamerické MLS. Mistr světa a Evropy podepsal dvouletou smlouvu s opcí s klubem Montreal Impact.

Dvaačtyřicetiletý Henry ukončil kariéru právě v MLS v dresu New York Red Bulls v roce 2014. Na loňském mistrovství světa byl někdejší kanonýr Arsenalu jako asistent trenéra Belgie, která skončila v Rusku třetí. Loni v říjnu převzal svůj bývalý klub Monako, ale už v lednu byl po pouhých dvou výhrách z 12 ligových zápasech propuštěn.

"Trénovat Montreal Impact je pro mě velká čest. Ligu dobře znám, zažil jsem v ní mnoho krásných momentů," uvedl Henry, jemuž se právě proti Montrealu dařilo ze všech týmů MLS nejvíce - v pěti zápasech mu vstřelil devět gólů.

Další zprávy