Plzeň má další posilu z Teplic. Přichází záložník Vůch

Sport ČTK Sport, ČTK
6. 12. 2014 12:10
Po Aidinu Mahmutovičovi přichází z Teplic do Plzně také záložník Egon Vůch.
Egona Vůcha vítá v Plzni generální manažer Adolf Šádek
Egona Vůcha vítá v Plzni generální manažer Adolf Šádek | Foto: fcviktoria.cz

Praha - Fotbalová Plzeň získala po konci podzimní části Synot ligy další posilu. Po Aidinu Mahmutovičovi přichází z Teplic také záložník Egon Vůch.

Třiadvacetiletý fotbalista se vedoucímu celku první ligy upsal na tři a půl roku, do Viktorie však zamíří až v létě. Jarní část nejvyšší soutěže dohraje na hostování v severočeském celku.

Za Vůcha zamířil na Stínadla na půlroční hostování Lukáš Stratil.

"Jde o perspektivního fotbalistu, který však již naplno prokázal své kvality. Jedná se o rychlostní typ s vynikající kopací technikou, podobných hráčů je na českém fotbalovém trhu velký nedostatek," uvedl v tiskové zprávě generální manažer Plzně Adolf Šádek.

Vůch, který byl na podzim se čtyřmi brankami po Mahmutovičovi druhým nejlepším střelcem Teplic, se jako plzeňský rodák na angažmá ve Viktorii těší. "Vracím se domů. V Plzni jsem vyrostl, hrát za Viktorku bylo mým dětským snem," prohlásil. "Teplicím budu vždy vděčný za to, že mi umožnily nakouknout do velkého fotbalu. Během jara se jim budu chtít odvděčit stoprocentními výkony a na Plzeň začnu zase myslet až po 30. ligovém kole," dodal.

 

Právě se děje

Další zprávy