Body brali, ale asi zaplatí. Trpišovský míří před disciplinárku kvůli díře ve dveřích

4. 3. 2021 17:11
Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace zahájila řízení s trenérem pražské Slavie Jindřichem Trpišovským.
Výsledek poločasové intervence Jindřicha Trpišovského
Výsledek poločasové intervence Jindřicha Trpišovského | Foto: Slavia

Kouč obhájce titulu při nedělním vítězném utkání 21. kola první ligy na Slovácku (3:2) prokopl o poločase dveře od šatny. Ligový lídr v zápase dvakrát prohrával, podruhé inkasoval v nastavení první půle a poločasový stav 1:2 pak otočil v poslední dvacetiminutovce.

Disciplinární řízení bylo zahájeno i s libereckým klubem a jeho asistentem trenéra Pavlem Medynským kvůli porušení protokolu proti šíření koronaviru při zápase stejného dějství s Pardubicemi. Několik pořadatelů se spolu s Medynským provinili tím, že nenosili roušku.

Disciplinární komise také zahájila řízení s brněnským obráncem Pavlem Dreksou za nesportovní chování vůči rozhodčím při bezbrankovém utkání 19. kola se Zlínem. Domácí Zbrojovka v závěru skórovala, ale sudí Petr Hocek gól odvolal. Podle komise rozhodčích byl verdikt správný.

Trest na dvě soutěžní utkání dostal záložník či útočník Jablonce Vladimir Jovovič, který v dohrávce 18. kola se Slováckem obdržel červenou kartu. Šestadvacetiletý Černohorec si už jeden zápas odpykal v sobotu v lize na hřišti Opavy.