FOTO David Beckham: Pro každý den jiný účes

FOTO David Beckham: Pro každý den jiný účes
David Beckham: Pro každý den jiný účes
David Beckham: Pro každý den jiný účes
David Beckham: Pro každý den jiný účes
David Beckham: Pro každý den jiný účes
Foto: Profimédia
Profimedia
15. 5. 2013 13:23
Idol mužství nebo naopak zženštilosti? Model, jehož vzhled mu zajišťuje peníze z reklamy? Metrosexuál? To všechno je David Beckham. Pojďme se mrknout na jeho účesy.

Idol mužství či zženštilosti? David Beckham je nejen špičkový fotbalista, ale v posledních letech i světová celebrita, která udává módní trendy. Za vše hovoří jeho vlasové kreace!

Pravdou zůstává, že svému vzhledu věnuje přeci jen trochu moc času, ale na to je třeba si u fotbalistů zvyknout (vzpomeňte na Ronalda). Beckham je sportovní i módní ikonou zároveň, mnoho mladých lidí tenhle fešák stále inspiruje, přestože hraje letos svoji poslední sezónu.

 

Právě se děje

před 48 minutami

Jižní Koreu sužují povodně kvůli monzunovým dešťům, vyžádaly si již 30 obětí na životech

Nejméně 30 obětí už si vyžádaly záplavy způsobené silnými monzunovými dešti, které už přes měsíc sužují Jižní Koreu. Více než 3700 lidí přišlo kvůli nim o střechu nad hlavou a nejméně 12 osob se pohřešuje. Informovala o tom dnes agentura AP s odvoláním na korejské ministerstvo vnitra.

Voda zaplavila v Jižní Koreji obytné čtvrti i zemědělskou půdu a poškodila stovky silnic a mostů. Na řadě míst jsou hlášeny sesuvy půdy, které zničily řadu domů.

Povodně sužují i metropoli Soul, kde se rozvodnila řeka Han. Ve městě Kwangdžu na jihu země muselo být zrušeno několik místních leteckých spojů poté, co voda zaplavila runvej, informoval server televize Channel News Asia (CNA).

Podle CNA trvají vydatné deště v Jižní Koreji už skoro sedm týdnů a jsou nejdelšími monzunovými dešti v této zemi od roku 2013. Meteorologé očekávají pokračování lijáků i v dalších dnech.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Macron pořádá charitativní konferenci na pomoc Libanonu, připojí se Trump i Michel

Francouzský prezident Emmanuel Macron dnes spolu s OSN pořádá dárcovskou videokonferenci na pomoc Libanonu po úterním výbuchu v Bejrútu, který zničil značnou část města. Účast již přislíbil americký prezident Donald Trump či předseda Evropské rady Charles Michel.

Macron Bejrút navštívil ve čtvrtek jako první zahraniční státník po úterním výbuchu asi 2750 tun dusičnanu amonného, který byl nedbale uskladněn v místním přístavu. Rozzlobenému davu místních Macron přislíbil, že peníze na obnovu města se "nedostanou do zkorumpovaných rukou". Účastníci konference se tak dnes budou věnovat i otázce, jak peníze rozdělit, aby pomohly přímo zasaženým lidem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy