Další skandál s opilým sudím. Rozhodčí v Berouně se válel na zemi před dorostenci

Jiří Škuba Jiří Škuba
23. 9. 2019 11:02
Neuvěřitelnou ostudu předvedl v utkání dorostenecké soutěže rozhodčí Milan Šefara. Na lajnu se postavil zcela opilý a několikrát skončil na trávníku.
Opilý rozhodčí Milan Šefara v Berouně
Opilý rozhodčí Milan Šefara v Berouně | Foto: Repro Yuotube

Ta scéna připomíná opilecký výstup asistenta rozhodčího Marka Pilného, který se celosvětově proslavil svou alkoholickou "stínohrou" v ligovém utkání Příbram - Slavia na jaře roku 2016.

Aktuální vystoupení středočeského sudího Milana Šefary je o to smutnější, že opilecký exces předvedl v utkání dorostenecké soutěže, tedy přímo před zraky nedospělých kluků a jejich rodičů. Na případ upozornil server Isport.cz.

"Chování rozhodčího Milana Šefary je zcela neakceptovatelné. Za Komisi rozhodčích Středočeského krajského fotbalového svazu mohu říci, že si neumím představit jeho další působení v soutěžích SKFS. Pro jeho jednání a chování neexistuje žádná omluva či polehčující okolnost," uvedl v prohlášení rozeslaném médiím předseda středočeské komise rozhodčích Pavel Mareš.

Incident se odehrál v neděli před polednem. Na videu je patrné, jak pořadatelé apelují na hlavního rozhodčího, aby situaci vyřešil, Tomáš Brožek ale svého kolegu na čáře nechal. Do následného mače mladších dorostenců ale už Šefara nezasáhl.

"Jeho nezpůsobilý stav byl zjevný před utkáním, a proto jsme se a kolegou Brožkem rozhodli ho do utkání nepřipustit a vyměnit za rozhodčího OFS Kladno, který byl na utkání přítomen panem Lukášem Pískačem, který utkání odřídil v duchu fair play," píše se v zápise.

Komise rozhodčích už na rozhodčího podle svého předsedy podala podnět krajské disciplinárce. K celé události je také svoláno mimořádné zasedání Komise rozhodčích SKFS.

 

Právě se děje

před 37 minutami

Nezaměstnanost v květnu vzrostla na 3,56 procenta. Podle Maláčové je to slušné číslo

Ve sněmovní debatě o vládní pomoci lidem během epidemie koronaviru to řekla ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD). V dubnu byla nezaměstnanost 3,4 procenta, analytici růst na 3,6 procenta odhadli. Oficiální údaje má Úřad práce ČR zveřejnit v pátek.

Ministryně Maláčová označila květnový výsledek ze velmi slušné číslo. Nemyslí si však, že na této úrovni zůstane. Skutečná situace se podle ní ukáže spíše až v září.

Další zprávy