U Limberského je asi problém v hlavě. Za excesy měl dostat lavičku v Domažlicích, říká Bosák

Sport Sport
Aktualizováno 10. 4. 2017 21:39
Sportovní televizní komentátor Jaromír Bosák byl v pondělí 10. dubna od 20 hodin hostem pořadu DVTV Forum.
V případě Limberského pokuta nic neřeší, z toho měla být lavička v Domažlicích, říká Jaromír Bosák. | Video: DVTV

Praha - Objel šest mistrovství světa a stejný počet evropských šampionátů. Je stálicí sportovní redakce České televize, ze svých cest ale píše i čtenářsky úspěšné fotbalové deníky.

V pondělí 10. dubna byl Jaromír Bosák hostem pořadu DVTV Forum, kde mluvil o problémech českého fotbalu, tuzemské lize i své práci sportovního komentátora.

Vyjádřil se rovněž k některým fotbalovým osobnostem, například o Davidu Limberském z Plzně prohlásil: "David je prostě David, má za sebou skvělou kariéru ve Viktorii Plzeň, ale to dávám trošku do závorky, protože si myslím, že fotbalista s jeho potenciálem měl uspět v zahraničí. Je otázka, proč se tomu tak nestalo. Dvakrát to zkoušel, ani jednou to nevyšlo. Asi je nějaký problém v hlavě."

Jednapadesátiletý komentátor je i milovníkem golfu a tento víkend provází fanoušky po greenu v Augustě, kde probíhá prestižní Masters. Sám aktivně golf hraje a vidět ho můžete i v kopačkách a dresu Realu Top Praha, kde se známými osobnostmi nastupuje do exhibičních utkání.

Co říká na pověst českého fotbalu, jaký byl jeho nejhorší zážitek z komentování nebo jak dlouho mu trvá připravit se na přímý přenos? Celý rozhovor se známým komentátorem můžete zhlédnout ZDE.

 

Právě se děje

před 18 minutami

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus, úřad bude uzavřený

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus. Lidé se tak nemohli s úřadem elektronicky spojit. Technici městské části stále pracují na nápravě, radnice bude kvůli tomu bude ve středu uzavřena. Vyplývá to z informací na facebooku Prahy 3, na které upozornil server Computerworld. Radnice vyzvala občany, aby místo e-mailů zatím raději s úřadem komunikovali po telefonu.

před 1 hodinou

Hokejista Edmontonu je kvůli krvácení do mozku v kómatu

Hokejista Edmontonu Colby Cave skončil kvůli krvácení do mozku na jednotce intenzivní péče. Lékaři v nemocnici v Torontu museli pětadvacetiletého útočníka uvést do umělého spánku. Informovali o tom zástupci klubu na sociálních sítích.

Před přerušením sezony odehrál Cave v NHL jedenáct zápasů za Oilers, na farmě v AHL nastoupil ke 44 duelům. Celkem má v NHL v dresu Bostonu, který ho v roce 2015 angažoval jako nedraftovaného hráče, a Edmontonu na kontě 67 utkání. Do statistik si zapsal devět bodů za čtyři góly a pět asistencí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy