Chelsea se nadřela. Čech dostal gól a v půlce střídal

10. 8. 2014 22:59
Podívejte se na všechny gólové situace | Video: youtube.com

Budapešť - Fotbalisté Chelsea zvítězili v přípravném utkání v Budapešti nad Ferencvárosem 2:1, Petr Čech odchytal v jejich brance první poločas.

Zápas osmadvacetinásobného mistra Maďarska se slavným londýnským klubem otevřel nový stadion Groupama Arena s kapacitou 23.700 diváků, jehož výstavba stála 46,7 milionu eur (1,3 miliardy korun).

Čecha v 17. minutě překonal střelou bez přípravy Gera, hráč se zkušenostmi z anglické ligy tak pokřtil nový budapešťský stadion prvním gólem. Po přestávce nastoupil místo českého reprezentanta do branky Schwarzer a svěřenci trenéra Mourinha otočili výsledek trefami Ramirese a Fábregase.