Český fotbal pod bossem Peltou: Skandál střídá skandál

Křetínského taška, Rogozova kauza, kamera na Strahově...Těch afér kolem FAČR už začíná být docela dost. Projděte si jejich přehled v této galerii
Začněme aktuálně nejžhavější aférou: Tajná kamera snímala vstupní prostor na sekretariátu Fotbalové asociace ČR v Praze na Strahově. Případ zkoumá policie, její technici si pro kameru přijeli a odvezli si zařízení k další expertize. Kdo tak mohl mít zájem tajně sledovat při práci vedení českého fotbalu?
"Já jsem si původně myslel, jestli to není nějaká legrace, ale když jsem si přístroj prohlédl a našel funkční kameru s funkční kartou plnou záznamu, uvědomil jsem ihned policii," uvedl Martin Synecký, bezpečnostní manažer FAČR.
"Tajná kamera na sekretariátu FAČR? Tak slyším to teď od vás poprvé... Co k tomu říct... Jestli někdo takové praktiky v souvislosti s fotbalem používá, tak je to pochopitelně smutné," reagoval Dušan Svoboda, jeden z místopředsedů fotbalové asociace.
Kamera je jen další hodně prohnilou třešní na českém fotbalovém dortu. Rok plný skandálů odstartovala legendární Křetínského taška. S tou přišel šéf Sparty v září loňského roku za šéfem Peltou a rozpoutal aféru. Vedení asociace přednesl znepokojující informace o způsobu řízení soutěží.
Foto: CPA
Sport Sport
22. 10. 2013 11:05
Sázky, korupce, Křetínského taška a teď štěnice v sídle fotbalové asociace. Obraz českého fotbalu pod šéfem Miroslavem Peltou ničí skandál za skandálem.

Praha - Sázky, korupce, Křetínského taška a teď štěnice v sídle fotbalové asociace. Obraz českého fotbalu pod šéfem Miroslavem Peltou ničí skandál za skandálem. Podívejte se sami.

 

Právě se děje

Další zprávy