Dovalil, Ševela, Řehák? Kdo podle vás převezme Slavii?

Sport Sport
5. 9. 2016 10:33
Již celý týden fotbalová Slavia marně hledá nového kouče. Tým po Dušanovi Uhrinovi odmítl převzít Luboš Kozel, Radoslav Látal zase zamířil zpátky do polských Gliwic. V poslední době se hodně mluvilo i o Zdeňku Zemanovi, ale ani tahle varianta ale neklapne. A tak se stále více mluví třeba o Martinu Ševelovi z Trnavy, nebo Jakubu Dovalilovi. Kdo se ale stane koučem sešívaných podle vás? Hlasujte v anketě Aktuálně.cz.
Ani Milan Škoda stále neví, kdo ho bude ve Slavii trénovat
Ani Milan Škoda stále neví, kdo ho bude ve Slavii trénovat | Foto: Milan Kammermayer
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Slovenská opozice se nedohodla na velké koalici

Slovenské opoziční strany se ve čtvrtek nedokázaly dohodnout na vytvoření velké koalice, takzvaného "bloku změny", ve kterém by společně šly do parlamentních voleb v únoru příštího roku. Zkomplikovaly si tak podle agentury Reuters svůj cíl, že vystřídají vládní koalici tří stran vedenou levicovou stranou Směr, která dominuje slovenské politice v poslední dekádě.

Podpora Směru u voličů klesla po loňské vraždě investigativního novináře a jeho snoubenky, která vyvolala masové protesty proti korupci. Dlouholetý premiér Robert Fico se musel vzdát funkce v čele vlády, ale jeho koalice přežila. Vládu vede Peter Pellegrini, kterého si Fico vybral, a Směr je opět pokládán za favorita voleb.

Reuters poznamenal, že opozice v boji proti zkorumpovanému systému dosáhla obrovského úspěchu vítězstvím liberální právničky Zuzany Čaputové v loňských prezidentských volbách. Ale není jisté, zda tento úspěch dokáže zopakovat i v parlamentních volbách.

Zdroj: ČTK
Další zprávy