Zdrcení sparťané po domácí demolici přihlíželi euforii Dynama, oslavoval i Horejš

Zdrcení sparťané po domácí demolici přihlíželi euforii Dynama, oslavoval i Horejš
Sparta měla jasný cíl. Odčinit po reprezentační pauze porážku s Plzní a dotáhnout se na Slavii, která v sobotu odskočila v čele tabulky na čtyři body.
Trenér hostů David Horejš měl také o co hrát, zápas pro něj byl velmi důležitý. Dynamo nedokázalo v prvních sedmi kolech ani jednou vyhrát a realizační tým byl pod silným tlakem.
Po devadesáti minutách ale za přihlížení skleslých sparťanů mohl slavit. Horejšův tým porazil Spartu a opustil sestupové příčky. Naopak domácí mají o čem přemýšlet.
Sparta k utkání nastoupila v retro dresech upozorňujících na oslavy výročí založení klubu.
Foto: Milan Kammermayer
ČTK Milan Kammermayer, ČTK
22. 11. 2020 21:59
Sparta doma schytala čtyři branky od Českých Budějovic a Slavia jí na čele tabulky utekla už na rozdíl čtyř bodů. Podívejte se na fotogalerii z duelu.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy