Hnus a podraz, tvrdí jedni. Hráli zbaběle, opáčí druzí. Fanoušci řeší odvolání Šilhavého

Sport Sport
19. 12. 2017 19:12
Fotbalová Slavia v úterý večer odvolala trenéra Jaroslava Šilhavého, který dovedl mužstvo v minulé sezoně k titulu, ale v podzimní části té letošní nabral v lize ztrátu na vedoucí Plzeň a nepostoupil ze skupiny Evropské ligy. Podívejte se na přehled příspěvků, ve kterých (nejen) příznivci sešívaných řeší odvolání Šilhavého. Jedni s ním souhlasí, druzí protestují.

Odvolání úspěšného trenéra Jaroslava Šilhavého spustilo u fanoušků Slavie vlnu reakcí. Pro někoho až nečekaně silnou.

 

Právě se děje

před 48 minutami

Adetokunbo v NBA dovedl Milwaukee k šesté výhře za sebou

Nejužitečnější hráč minulé sezony Janis Adetokunbo zaznamenal ve čtvrtečním utkání NBA proti Portlandu impozantní triple double za 24 bodů, 19 doskoků a 15 asistencí a byl strůjcem vítězství Milwaukee 137:129. Bucks se po šesté výhře za sebou osamostatnili v čele Východní konference.

Adetokunbo podruhé v sezoně dosáhl na dvojciferná čísla ve třech základních statistických ukazatelích a stal se prvním hráčem v historii klubu, který zaznamenal bilanci čítající alespoň 20+15+15. Jeho čtvrteční výkon v historii ligy předčili jen slavní Oscar Robertson, Wilt Chamberlain a Larry Bird.

Střelecky se přitom řecký basketbalista trápil a proměnil jen devět z 27 střel. V počtu finálních přihrávek ale ve své sedmé sezoně v lize dosáhl na osobní rekord. "Když mi to nepadalo, snažil jsem se nacházet spoluhráče. Udělal jsem ale jen půlku práce, to oni se trefovali," řekl Adetokunbo.

Další zprávy