reklama
 
 

Záložník Navrátil opouští Slovan Liberec. Novou smlouvu podepsal na Slovácku

Aktualizováno 5. 1. 2017 20:23
Šestadvacetiletý záložník Jan Navrátil mění dres. Přestupuje ze Slovanu Liberec do Slovácka, kde podepsal smlouvu do roku 2020. Ofenzivně laděný hráč je náhradou za Jaroslava Diviše, který na začátku ledna odešel ze Slovácka do Jablonce. "Jedná se o rychlostní typ hráče, který je dobře vybaven i po stránce technické. Může navíc nastupovat na více ofenzivních postech," sdělil pro klubový web Slovácka hlavní trenér Stanislav Levý. Pro Slovácko se jedná o první zimní posilu.

Uherské Hradiště - Fotbalisty Slovácka posílí šestadvacetiletý záložník Jan Navrátil ze Slovanu Liberec. Odchovanec olomouckého fotbalu se dohodl na smlouvě na tři a půl roku. Navrátil je bývalým mládežnickým reprezentantem, do Liberce zamířil před půl rokem po sestupu Olomouce do druhé ligy.

V létě 2013 o Navrátila usilovala pražská Sparta. Tehdejší manažer hanáckého klubu Zdeněk Psotka ale nechtěl klíčového hráče a hlavní oporu týmu uvolnit. Ve Slovácku by měl Navrátil zacelit mezeru po odchodu Jaroslava Diviše do Jablonce.

"Jedná se o rychlostní typ hráče. Je dobře vybaven i po stránce technické a vyniká i silou v souboji jeden na jednoho. Může nastupovat na více ofenzivních postech," uvedl na klubových stránkách trenér Slovácka Stanislav Levý.

Na podzim odehrál Navrátil ve Slovanu Liberec deset zápasů, ve kterých se gólově neprosadil. V první lize má na kontě 160 zápasů a 25 vstřelených branek.

autor: Sport | 5. 1. 2017 20:09

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama