Žádný Baník, kanonýr Papadopulos zůstává v Karviné, prodloužil s ní smlouvu

Sport ČTK Sport, ČTK
13. 5. 2021 11:51
Nejlepší střelec fotbalistů Karviné Michal Papadopulos bude v klubu působit i v příští sezoně. Šestatřicetiletý útočník, kterému měl v červnu skončit kontrakt, podepsal s Karvinou smlouvu i na nadcházející ročník. Totéž udělal stejně starý brankář Petr Bolek. Klub to oznámil na svém oficiálním webu.
Michal Papadopulos bude nadále oblékat dres Karviné
Michal Papadopulos bude nadále oblékat dres Karviné | Foto: MFK Karviná

Papapopulos je s osmi góly nejlepším karvinským střelcem a spekulovalo se o zájmu Ostravy. Hráčem Baníku byl do roku 2005. V zahraničí působil v londýnském Arsenalu, Leverkusenu, Rostovu, Soči, Heerenveenu či polských klubech Lubin, Kielce a Gliwice.

"Jsme moc rádi, že jsme si plácli a podepsali novou roční smlouvu. Je neskutečně platným hráčem, což během této sezony pravidelně dokazoval. A hlavně je na něm pořád vidět velká chuť do fotbalu," uvedl sportovní ředitel klubu Lubomír Vlk.

O další rok si prodlouží své angažmá v Karviné i zkušený gólman Bolek, přestože v závěru jara ho z brankoviště vytlačil mladší Ciupa.

"Když jsem sem v březnu přicházel, tak jsme si vytyčili dva úkoly - zachránit ligu a udržet nosný pilíř v podobě Michala Papadopulose. Jsem šťastný, že se to vedení klubu podařilo," uvedl trenér Jozef Weber. "A v návaznosti na Péťu Bolka zůstává v kabině zdravá starší osa, což je nesmírně důležité," doplnil kouč.

 

Právě se děje

Další zprávy