Vůch se neprosadil v Plzni a míří na další hostování do Liberce

ČTK ČTK
9. 7. 2016 20:48
Pětadvacetiletý záložník Plzně Egon Vůch se neprosadil do kádru Viktorie a míří znovu na hostování do Liberce, kde už působil v jarní části minulého ročníku.
Egon Vůch se znovu objeví v libereckém dresu
Egon Vůch se znovu objeví v libereckém dresu | Foto: ČTK

Liberec - Plzeňský záložník Egon Vůch se opět neprosadil do kádru úřadujícího mistra a odchází na roční hostování s opcí do Liberce. Ve Slovanu už pětadvacetiletý fotbalista strávil jarní část minulé sezony.

Vůch za Liberec odehrál třináct ligových zápasů a dal dva góly, dnes večer se připojí k mužstvu na soustředění v Rakousku. "Jsem rád, že je Egon zpět. Už jsme velmi blízko klíčovým zápasům sezony, a proto potřebujeme přivést hotové hráče. Egon je jedním z nich a já věřím, že není poslední. Egonovou výhodou navíc je, že tu působil a nemusí se aklimatizovat. Jeho příchod je pro nás výborná zpráva," řekl pro web Slovanu trenér Jindřich Trpišovský.

Vůch přestoupil do Plzně v prosinci 2014 z Teplic, kde ještě následující jaro hostoval. Loni na podzim se do sestavy Viktorie dostával minimálně a ani po návratu z Liberce nedokázal na západě Čech přesvědčit nového kouče Romana Pivarníka. Křídelní hráč v české nejvyšší soutěži zasáhl do 104 utkání a vstřelil deset branek.

 

Právě se děje

Další zprávy