Víc než Hradec aneb Jak nováček z Pardubic senzačně obral o body mistrovskou Slavii

Fanoušci Pardubic měli důvod k radosti, se současnou Slavií dokáže uhrát vyrovnanou partii jen málokdo
Tihle dva muži zařídili remízu 1:1, na snímku oba střelci gólů Petar Musa a Emil Tischler.
Jako první se prosadil pardubický fotbalista a radost z toho byla náramná.
Petar Musa nastoupil o přestávce a vyrovnal krátce po pauze.
Další gól už ale nepřidal, byť Marka Boháče atakoval poměrně ostře...
Foto: Milan Kammermayer
Milan Kammermayer
12. 9. 2020 22:54
Podívejte se na snímky z utkání 3. kola fotbalové Fortuna:Ligy, v němž Pardubice překvapivě uhrály remízu 1:1 s obhájcem titulu Slavií.
 

Právě se děje

před 35 minutami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy