Víc než Hradec aneb Jak nováček z Pardubic senzačně obral o body mistrovskou Slavii

Fanoušci Pardubic měli důvod k radosti, se současnou Slavií dokáže uhrát vyrovnanou partii jen málokdo
Tihle dva muži zařídili remízu 1:1, na snímku oba střelci gólů Petar Musa a Emil Tischler.
Jako první se prosadil pardubický fotbalista a radost z toho byla náramná.
Petar Musa nastoupil o přestávce a vyrovnal krátce po pauze.
Další gól už ale nepřidal, byť Marka Boháče atakoval poměrně ostře...
Foto: Milan Kammermayer
Milan Kammermayer
12. 9. 2020 22:54
Podívejte se na snímky z utkání 3. kola fotbalové Fortuna:Ligy, v němž Pardubice překvapivě uhrály remízu 1:1 s obhájcem titulu Slavií.
 

Právě se děje

před 6 minutami

Rozsáhlý požár zasáhnul vrakoviště v Ostravě, předcházela mu exploze

Rozsáhlý požár vrakoviště automobilů likvidují od rána hasiči v Ostravě-Vítkovicích. Policie na Twitteru uvedla, že masivnímu požáru předcházela exploze. Nikdo se při ní nezranil. Hustý kouř z je viditelný ze vzdálenosti několika kilometrů, podle policie nemají místní otvírat okna. Na místě zřejmě hoří i plasty a barvy. Vedení radnice v Ostravě-Vítkovicích doporučuje lidem, aby nevycházeli.

"Požár není zcela bezpečný. Ještě několik hodin potrvá. Doporučujeme lidem, aby zavřeli okna, nevětrali, nevycházeli. Pokud musí z domovů, měli by si chránit dýchací cesty. Řekli nám, že tam hoří i plasty a barvy," řekl starosta ostravské části Vítkovice Richard Čermák. "Evakuace obyvatelstva nebyla nutná," uvedla policie na twitteru.

Mluvčí moravskoslezských hasičů Lukáš Popp uvedl, že hoří v areálu společnosti, která likviduje autovraky. Zasahují čtyři profesionální a dvě dobrovolné jednotky hasičů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy