Víc než Hradec aneb Jak nováček z Pardubic senzačně obral o body mistrovskou Slavii

Fanoušci Pardubic měli důvod k radosti, se současnou Slavií dokáže uhrát vyrovnanou partii jen málokdo
Tihle dva muži zařídili remízu 1:1, na snímku oba střelci gólů Petar Musa a Emil Tischler.
Jako první se prosadil pardubický fotbalista a radost z toho byla náramná.
Petar Musa nastoupil o přestávce a vyrovnal krátce po pauze.
Další gól už ale nepřidal, byť Marka Boháče atakoval poměrně ostře...
Foto: Milan Kammermayer
Milan Kammermayer
12. 9. 2020 22:54
Podívejte se na snímky z utkání 3. kola fotbalové Fortuna:Ligy, v němž Pardubice překvapivě uhrály remízu 1:1 s obhájcem titulu Slavií.
 

Právě se děje

před 18 minutami

I třetí finále na ME ve vodním slalomu v Praze skončilo českým triumfem. Kajakářkám vládla Kateřina Kudějová, obhájkyně Amálie Hilgertová byla třetí.

před 1 hodinou

Minsk v neděli čeká další protest proti Lukašenkovi, v sobotu policie zadržela 430 lidí

Běloruská metropole se připravuje na další velkou protivládní demonstraci, která má začít ve 13:00. Předchozí neděle se na protestech vždy sešlo kolem 100 000 lidí. Portál Nexta Life pohrozil postupným zveřejňováním jmen policistů, bude-li pokračovat násilí vůči lidem.

Běloruská policie v sobotu zadržela 430 lidí, kteří se v Minsku zúčastnili opozičního pochodu žen proti autoritářskému režimu prezidenta Alexandra Lukašenka. Informovala o tom běloruská média s odvoláním na údaje, které zveřejnilo ministerstvo vnitra.

V zemi se přitom podle úřadu konalo celkem 14 akcí na podporu Lukašenka, na které přišlo dohromady 5600 lidí. Naproti tomu "celkový počet účastníků 11 protestních akcí podle něj nepřesáhl 900". V Minsku se prý pochodu žen zúčastnilo kolem 500 osob. Agentury AFP a Reuters přitom informovaly, že jen tohoto protestu v metropoli se zúčastnilo asi 2000 žen. 

Další zprávy