Velký příchod na obzoru: Slavia jedná se Stochem, slovenským fotbalistou Fenerbahce

Fotbalová Slavia vyjednává s Miroslavem Stochem, fotbalistou, který v barvách Slovenska absolvoval MS v Jihoafrické republice či loňské Euro
Miroslav Stoch v dresu Fenerbahce Istanbul
Miroslav Stoch v dresu Fenerbahce Istanbul | Foto: ČTK

Praha - Fotbalová Slavia vyjednává s další výraznou posilou. Mohl by se jí stát slovenský fotbalista Miroslav Stoch, v současnosti hráč Fenerbahce. Nejlépe se cítí na pozici levého záložníka či křídla.

Podepsaného zatím zdaleka není nic. Jednání probíhají a počítá se s tím, že by měla vrcholit v řádu několika dní. Alespoň tak to uvádějí zdroje deníku Aktuálně.cz

Se Stochem už Slavia koketovala v zimě a jeho jméno proskočilo i v úvodu letošního horkého léta, v jehož průběhu už Slavii posílila mimo jiné trojice Danny - Ruslan Rotaň - Halil Altintop, tedy bývalí či současní reprezentanti Portugalska, Ukrajiny a Turecka.

Sedmadvacetiletý Miroslav Stoch by byl dalším hráčem, který by na soupisku pražské Slavie uměl vnést velkou zkušenost s mezinárodním fotbalem.

Odchovanec Nitry odešel v 17 letech do mládežnických týmů Chelsea, nastoupil i v dresu jejího A-týmu v Premier League.

Jeho pestrý fotbalový životopis pak čítá Enschede, Fenerbahce, PAOK Soluň, Al Ain či Bursaspor, kde z Fenerbahce hostoval v minulé sezoně.

Za národní tým sehrál Miroslav Stoch, který občas mívá problémy s disciplínou, zatím celkem 55 utkání, zúčastil se MS 2010 v Jihoafrické republice a loňského Eura.

 

Právě se děje

Další zprávy