Vácha na Twitteru urazil rozhodčí Ratajovou. Ke sporáku, napsal k její fotografii

Sport Sport
2. 10. 2016 21:09
Ke sporáku, napsal sparťanský záložník Lukáš Vácha k fotografii rozhodčí Lucie Ratajové.
Lukáš Vácha.
Lukáš Vácha. | Foto: Milan Kammermayer

Praha – Nevhodnou reakcí na sociální síti Twitter se po kontroverzním závěru ligového utkání mezi Brnem a Spartou prezentoval momentálně zraněný záložník Pražanů Lukáš Vácha.

Bývalý reprezentant zveřejnil fotografii asistentky rozhodčího Lucie Ratajové, která v poslední minutě nastavení neodmávala ofsajdové postavení brněnského Aloise Hyčky, jenž poté vyrovnal na konečných 3:3.

K fotografii Vácha připojil urážlivý komentář "ke sporáku". A na Twitteru tím strhl lavinu reakcí.

 

Právě se děje

před 36 minutami

Po nárazu auta do stromu na Litoměřicku jsou řidička a dvě děti v kritickém stavu

Velmi těžká zranění utrpěly řidička a dvě děti při nárazu Škody Fabia do stromu. Vážná dopravní nehoda se stala dnes odpoledne u Budyně nad Ohří na Litoměřicku. ČTK to řekla ústecká mluvčí policie Veronika Hyšplerová.

Řidička narozená v roce 1972 havarovala před 15:00 na silnici 246 mezi Budyni nad Ohří a vesnici Nížebohy. "Z dosud nezjištěných příčin vyjela mimo komunikaci a narazila do stromu. Ve vozidle s touto řidičkou cestovaly dvě děti," uvedla Hyšplerová.

Žena i obě děti utrpěly podle krajského mluvčího záchranné služby Prokopa Voleníka velmi vážná zranění. "Ženu jsme převezli pozemní posádkou do ústeckého traumacentra. Pro děti vzlétl vrtulník letecké záchranné služby Ústí nad Labem a pražský vrtulník. Obě děti byly transportovány do jednoho z pražských traumacenter," dodal Voleník.

Další zprávy