Události, které se odehrály ve Spartě, bych jinde nezažil, říká Rosický o bouřlivém jaru

Jiří Škuba Jiří Škuba
25. 4. 2018 6:12
Sundal dres a hned navlékl bílou košili. Tomáš Rosický v zimě prakticky okamžitě přeskočil z kabiny do sparťanského managementu. "Je to velká škola," přiznává bývalý záložník. Co všechno prozradil (nejen) o své nové roli?
Tomáš Rosický končí kariéru
Tomáš Rosický končí kariéru | Foto: ČTK

O Spartě

Překvapila mě spousta věcí. Od té doby, co jsem naskočil, tak se toho na Letné tolik událo, že bych to jinde nezažil. Je to pro mě škola. Odchody hráčů, změna trenéra, změny v kádru, přestupové období. Ale musím říct, že už mi kluci začínají dělat radost. Pro mě je důležité, že na týmu je vidět herní progres. Myslím, že jsme na správné cestě s tím správným trenérem.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Americká vláda se zaměří na platby v kryptoměnách při kyberútocích, uvádí The Wall Street Journal

Americká vláda chce ztížit hackerům možnost využívat kryptoměny k ziskům při kyberútocích. Chystá několik kroků včetně sankcí, píše s odvoláním na zdroje obeznámené se situací deník The Wall Street Journal (WSJ). Platit by tato opatření podle listu mohla začít už příští týden.

Kabinet připravuje nové pokyny ohledně rizik spojených s usnadňováním takových plateb požadovaných jako výkupné při digitálních útocích. V plánu jsou pokuty a další postihy.

Další zprávy