reklama
 
 

Tvrdík potvrdil přestup Stocha do PAOK Soluň, Slavia dostane téměř 40 milionů korun

29. 6. 2019 14:38
Slovenský fotbalista Miroslav Stoch přestoupí ze Slavie do PAOK Soluň. Potvrdil to předseda představenstva pražského klubu Jaroslav Tvrdík. Reprezentační záložník se ještě musí s řeckým šampionem dohodnout na podmínkách smlouvy a projít zdravotní prohlídkou. Český mistr podle informací serveru iSport.cz dostane za Stocha 1,5 milionu eur (asi 38,1 milionu korun).

"Na doporučení trenérů a sportovního úseku klubu jsem podepsal přestupní smlouvu hráče Miroslava Stocha do PAOK FC. Vzal jsem v potaz vážné osobní důvody na straně hráče," napsal Tvrdík na twitteru.

"Je to neplánovaný přestup, ale jsou situace, kdy je potřeba vyjít vstříc. Budeš mi na hřišti moc chybět, Miňo," přidal Tvrdík, podle něhož nebyly pro Stocha ani pro Slavii hlavním motivem transferu finance.

Stoch do Slavie přišel před dvěma lety z Fenerbahce Istanbul. V uplynulé ligové sezoně byl druhým nejlepším střelcem vršovického týmu, jaro mu ale tolik nevyšlo a dal během něj jen dvě soutěžní branky. Rodák z Nitry za "Sešívané" dohromady odehrál 88 soutěžních duelů a připsal si 20 gólů a 19 asistencí.

Devětadvacetiletý záložník se vrátí do známého prostředí, dres PAOK oblékal v sezoně 2013/14 během hostování z Chelsea. Stoch ještě působil v Bursasporu, Twente Enschede nebo Al Ainu ve Spojených arabských emirátech.

autor: ČTK | 29. 6. 2019 14:38

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama