Tvrdík oznámil další posilu, do Slavie zamíří slovenský záložník Sampdorie

Sport Sport
8. 6. 2017 7:14
Jakub Hromada v minulé sezoně hostoval v Plzni, ta ale opci na jeho získání nevyužila. A tak se Jakub Hromada přesune do Edenu. Alespoň podle šéfa Slavie Jaroslava Tvrdíka, který angažování defenzivního záložníka oznámil na Twitteru.
Jakub Hromada
Jakub Hromada | Foto: Tomáš Liška

Praha - Další posilu oznámil dnes v noci na svém soukromém Twitterovém účtu zástupce majitelů fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík. Do Edenu má podle jeho vyjádření zamířit Jakub Hromada

"V boji o postup do UEFA Champions League Slavii Praha posílí Jakub Hromada, slovenský fotbalový záložník a mládežnický reprezentant," napsal kolem druhé hodiny ranní na svůj Twitter Tvrdík. 

Dnes jednadvacetiletý Hromada byl od roku 2015 kmenovým hráčem Sampdorie Janov, která ho loni v létě pustila na hostování do Plzně, jež měla v případě zájmu opci na přestup. Tu ale Viktoria nevyužila, byť za ní Hromada v minulé sezoně odehrál 24 zápasů. V závěru ročníku se ale trenérům Bečkovi s Horváthem už nevešel do sestavy

Přesto nevypadl Pavlu Hapalovi ze slovenského reprezentačního výběru do 21 let, který míří na nadcházející Euro do Polska. 

Podle Tvrdíka se Slavia zatím nevzdala ani myšlenek na ukrajinského křídelníka Jevhena Konpljanku, byť včera jeho agent uvedl, že přípravu začne normálně se Schalke. 

"Nesmírně si vážíme toho, že by hráč světové úrovně, kterým Jevhen Konopljanka je, byl ochoten hrát za Slavii Praha. Rozhodne FC Schalke 04," uvedl Tvrdík v noci na Twitteru. 

 

Právě se děje

Další zprávy