Trpišovský za prokopnuté dveře na Slovácku dostal pokutu 15 tisíc

11. 3. 2021 17:20
Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace potrestala trenéra pražské Slavie Jindřicha Trpišovského pokutou 15 tisíc korun za to, že prokopnul dveře od šatny během zápasu 21. kola první ligy na Slovácku.
Jindřich Trpišovský
Jindřich Trpišovský | Foto: Reuters

Kouč úřadujících mistrů poničil zařízení stadionu v Uherském Hradišti po prvním poločase, který slávisté prohráli 1:2. Po změně stran ale lídři tabulky otočili skóre a nakonec porazili Slovácko 3:2.

Vršovický klub zveřejnil fotografii prokopnutých dveří na sociálních sítích, disciplinárka označila Trpišovského čin za nesportovní chování.

Fotbalista Ostravy Martin Fillo si nezahraje dvě soutěžní utkání za červenou kartu, kterou dostal při nedělním duelu 22. kola na hřišti Slavie.

Krajní obránce či záložník už ve třetí minutě v souboji bez míče udeřil do hlavy domácího kapitána Jana Bořila. Oslabený Baník v Edenu prohrál 1:2.

Liberecký asistent trenéra Pavel Medynský zaplatí 10 tisíc korun za opakované porušení protokolu proti šíření koronaviru. Při domácím vítězství 4:1 nad Pardubicemi ve 21. kole se Medynský provinil tím, že nenosil roušku.

Brněnský kapitán a obránce Pavel Dreksa dostal pokutu pět tisíc korun za nepravdivé a pohoršující výroky do médií o komunikaci rozhodčích při utkání 20. kola nejvyšší soutěže v Olomouci, které Zbrojovka prohrála 0:1.

"Disciplinární komise porovnala jeho tvrzení se zvukovým záznamem z přenosového vozu VAR, který měla k dispozici od Komise rozhodčích FAČR, a došla k závěru, že šlo o nepravdivý výrok, který ve svém důsledku dehonestoval postup rozhodčích v očích veřejnosti v této situaci," uvedl předseda disciplinárky Richard Baček v komuniké.