reklama
 
 

Takhle slabou Spartu nepamatuji, řekl po prohře Masopust

29. 7. 2018 22:35
Jabonec v neděli podlehl Spartě 1:2, domácí Masopust vzal porážku na sebe.

Jablonec - Jablonecký fotbalista Lukáš Masopust vzal dnešní ligovou porážku 1:2 se Spartou částečně na sebe, neboť v prvním poločase neproměnil tři dobré šance. Pětadvacetiletého křídelníka mrzela prohra o to víc, že tak slabého letenského soupeře dlouho nezažil.

"Myslím, že jsme byli aspoň v prvním poločase suverénně lepší. Druhý poločas se to trochu vyrovnalo. Ale měli jsme dnes jasně vyhrát. Sparta byla hodně hratelná, takhle slabou Spartu nepamatuji. Naše chyba, že jsme nevyhráli. Prohráli jsme si ten zápas sami," řekl novinářům Masopust po utkání 2. kola.

V první půli měl tři dobré šance. Na začátku dvě a největší pak v 37. minutě, kdy neproměnil sólový únik. "Trošku to dnes beru na sebe. To je jasné, když jeden hráč má sám tři šance. Jsem je mohl porazit sám," uvedl Masopust.

"U všech tří šancí mi chyběl klid, abych to v klidu zakončil. Největší šance byl ten únik. Jejich brankář Nita chytal výborně, už dlouhodobě se mi líbí, jak chytá. Chybělo nám i trochu štěstí, aby tam propadla třeba nějaká šmudla nebo něco," dodal Masopust.

V 53. minutě poslal Spartu do vedení Guélor Kanga, v 69. minutě přidal pojistku Vukadin Vukadinovič a v závěru už jen snížil David Lischka. "V prvním poločase jsme jasně lepší a pak dostaneme dva tak blbé góly. To nalomí každého, když hraje dobře a dostane takový gól," podotkl Masopust.

Jeho celek, který v minulé sezoně skončil třetí, má po dvou kolech nula bodů. "Představovali jsme si to jinak. Je to tím, že neproměňujeme šance. V Ostravě jsme taky měli tři gólovky, pak si dáme vlastní gól po jedné standardce. A se Spartou jim nabídneme oba góly," dodal Masopust.

autor: ČTK | 29. 7. 2018 22:35

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama