Sparťanský úprk, rozesmátý Tvrdík nebo strakatý Ngadeu. Eden duní oslavami titulu

Sparťanský úprk, rozesmátý Tvrdík nebo strakatý Ngadeu. Eden duní oslavami titulu
Mistři! Slávisté vybojovali pohár pro šampiony po dvouleté přestávce.
K mistrovské veselici si "pozvali" největšího rivala, a i když titul měli v kapse, Spartu porazili 2:1. První branku vstřelil Tomáš Souček.
Eden si zabouřil na Guélora Kangu, jediného střelce Sparty. Ten opět provokoval domácí fans ostentativními gesty po proměněné penaltě za faul na kolegu Benjamina Tetteha (na snímku).
Rozhodčí Berka sice avizoval pětiminutové nastavení, zápas ale ukončil už v 92. minutě. A sparťané pro jistotu rychle upalovali do šaten...
Foto: ČTK
ČTK Lukáš Bíba, ČTK
26. 5. 2019 20:15
Letos konečně doma. Předloni slavili slávisté titul na Strahově, nyní se červenobílými oslavami otřásá Eden. Podívejte se na to nejzajímavější z mistrovských oslav.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Česká firma Lanex dodá Rusku lana na upevnění tankerů za miliony

Výrobce lan a produktů z technického textilu Lanex z Bolatic na Opavsku získal v Rusku unikátní zakázku na dodávku vysokopevnostních lan, která budou sloužit v přístavech k upevnění velkých tankerů. Dodá sedm tun lan za více než pět milionů korun, řekla Ivana Gračková, mluvčí skupiny BR Group, do níž Lanex patří.

Vysokopevnostní lodní lano o průměru 48 milimetrů dodá firma společnosti Morservis z Novorossijsku. "Celá dodávka je ve finančním objemu přesahujícím pět milionů korun a expedovat se bude nejpozději do 20. června. Lana jsou tak pevná, že na ně můžete zavěsit třeba kamion. Nahrazovat budou i lana ocelová," řekla Gračková. Zakázka je podle ní výjimečná celkovým objemem i velkým průměrem lana.

Zdroj: ČTK
Další zprávy