Sparta představila nové dresy. Mají připomínat slavnou dobu železné Sparty

Sport Sport
14. 6. 2021 11:57
Pražská Sparta, která před sezonou změnila výrobce dresů a také vizuální identitu, v pondělí odhalila novou podobu svých dresů.

Domácí trikoty Sparty budou tradičně rudé, a měly by podle oficiálního vyjádření klubu odkazovat na 80. léta, kdy Spartu naposledy oblékal Adidas. Ten po této sezoně převzal výrobu dresů Letenských od firmy Nike. 

"Při pohledu na čistě rudý dres se sparťanským fanouškům určitě vybaví nejen Bořek Dočkal, Lukáš Juliš, Ladislav Krejčí a jejich parťáci, ale zároveň i Horst Siegl, Jiří Novotný, Vítězslav Lavička, Stanislav Griga a další. Propojení současného týmu, který má ambice prožít skvělou sezonu, s úspěšnou historií a legendami ACS - to bylo hlavní téma při tvorbě domácího dresu pro nadcházející soutěžní ročník," píše se na webu Sparty. 

Na prsou se kromě nového klubového loga, které Letenští představili v únoru, objeví také partner klubu, což je v případě Fortuna:Ligy sázková kancelář Tipsport, v pohárech, a to domácích i evropských, pak budou Pražané na hrudi nosit logo operátora T-mobile. 

Druhé dresy Sparty budou bílé, kontrastní prvky pak opět rudé.

 

Právě se děje

Další zprávy