Sparta pokračuje v zužování kádru. Mustedanagič odešel na hostování do Ružomberoku

ČTK ČTK
24. 8. 2018 17:49
Fotbalová Sparta po vypadnutí z evropských pohárů pokračuje v zužování kádru. Na hostování odchází dvacetiletý Mustedanagič.
Zinedin Mustedanagič v dresu Sparty.
Zinedin Mustedanagič v dresu Sparty. | Foto: Milan Kammermayer

Ružomberok - Fotbalista Zinedin Mustedanagič na čas opustil pražskou Spartu a zamířil na Slovensko. Dvacetiletý bosenský ofenzivní záložník či útočník stráví sezonu na hostování v Ružomberoku, kde se potká se svým bývalým trenérem z Letné Davidem Holoubkem. O hráčově příchodu informoval web slovenského klubu.

Mustedanagič začal s fotbalem v Bosně a ještě v mládežnickém věku přišel do Sparty. Od zimy 2017 hostoval v pražské Dukle a před jarní částí minulé sezony se na Letnou vrátil.

Ve velké konkurenci se však do sestavy neprosadil, a proto nyní odešel do Ružomberoku, kterému po pěti kolech slovenské ligy patří čtvrté místo v neúplné tabulce. V české lize Mustedanagič odehrál 25 utkání a dal tři góly. Na začátku této sezony za Spartu neodehrál ani minutu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy