reklama
 
 

Slavia musí hledat křídelního hráče jinde. Vukadinovič zůstává ve Zlíně

19. 1. 2017 10:24
Vedení fotbalového Zlína se rozhodlo, že upřednostní sportovní cíle klubu před ekonomickými a jednu z největších opor klubu Srba Vukadinoviče do Slavie neprodá.

Zlín – Očekávaný transfer srbského záložníka Vukadina Vukadinoviče ze Zlína do Slavie podle všeho padl. Poslední nabídku na šestadvacetiletého rychlonohého záložníka odmítl Zlín včera a ve čtvrtek o svém stanovisku informoval na oficiálním webu klubu. 

"Velmi si vážíme nabídky Slavie Praha, ale nakonec jsme se rozhodli upřednostnit sportovní stránku před ekonomickou. Společně s Vukadinem budeme pokračovat dál v naší práci tady ve Zlíně a v letošní sezoně chceme bojovat o co nejlepší umístění v tabulce," potvrdil manažer zlínského A-týmu Zdeněk Grygera.

Vukadinovič se na podzimní jízdě Fastavu podílel dvě brankami a devíti asistencemi v šestnácti ligových zápasech a i díky němu se po zimní přestávce Zlín nachází na čtvrtém místě tabulky, o pět bodů za vedoucí Plzní.

Podle deníku Sport Slavia za Vukadinoviče nabízela Zlínu 15 milionů korun "na dřevo", hostování Lukáš Železníka a k tomu další bonusy během následujících tří sezon, které by se odvíjely podle sportovní formy hráče i klubu.

19. 1. 2017 10:24

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama