Slavia musí hledat křídelního hráče jinde. Vukadinovič zůstává ve Zlíně

19. 1. 2017 10:24
Vedení fotbalového Zlína se rozhodlo, že upřednostní sportovní cíle klubu před ekonomickými a jednu z největších opor klubu Srba Vukadinoviče do Slavie neprodá.
Vukadin Vukadinovič
Vukadin Vukadinovič | Foto: ČTK

Zlín – Očekávaný transfer srbského záložníka Vukadina Vukadinoviče ze Zlína do Slavie podle všeho padl. Poslední nabídku na šestadvacetiletého rychlonohého záložníka odmítl Zlín včera a ve čtvrtek o svém stanovisku informoval na oficiálním webu klubu. 

"Velmi si vážíme nabídky Slavie Praha, ale nakonec jsme se rozhodli upřednostnit sportovní stránku před ekonomickou. Společně s Vukadinem budeme pokračovat dál v naší práci tady ve Zlíně a v letošní sezoně chceme bojovat o co nejlepší umístění v tabulce," potvrdil manažer zlínského A-týmu Zdeněk Grygera.

Vukadinovič se na podzimní jízdě Fastavu podílel dvě brankami a devíti asistencemi v šestnácti ligových zápasech a i díky němu se po zimní přestávce Zlín nachází na čtvrtém místě tabulky, o pět bodů za vedoucí Plzní.

Podle deníku Sport Slavia za Vukadinoviče nabízela Zlínu 15 milionů korun "na dřevo", hostování Lukáš Železníka a k tomu další bonusy během následujících tří sezon, které by se odvíjely podle sportovní formy hráče i klubu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 33 minutami

Evropská komise vyzvala Polsko k zaplacení pokuty za činnost orgánu trestajícího soudce

Evropská komise vyzvala Polsko, aby zaplatilo pokutu za to, že přes rozhodnutí unijního soudu neukončilo činnost disciplinární komory, tedy orgánu, který se zabývá prohřešky soudců. Podle agentury Reuters to ve čtvrtek uvedl mluvčí komise. Varšava má na reakci 45 dní. Pokud podobně jako v případě sporu o důl Turów pokutu zaplatit odmítne, strhne jí komise peníze z unijních fondů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy